Portál eOrlová chce být i v letošním roce Váš zdroj informací

Portál eOrlová by v letošním roce chtěl udělat zase pár kroků vpřed. Víme, že informace, a především čerstvé informace jsou základem kvalitního portálu, ale na druhou stranu je třeba také myslet na ostatní aktivity, které z informačního portálu udělají i portál zábavný.

eOrlová - informace z Orlové

eOrlová – informace z Orlové

A protože nápadů a inspirace není nikdy dost, chtěli bychom touto cestou oslovit především Vás, naše čtenáře, příznivce na Facebooku či followery na Twitteru, Napište nám své postřehy a nápady, co by jste na portále eOrlová uvítali. Pochlubte se svými koníčky, zájmy. Portál eOrlová je otevřen Vám všem.

Tento týden ve čtvrtek a v pátek probíhaly v Orlové zápisy dětí do prvních tříd. Je to jeden z těch krásných okamžiků, před tím, než Vaše dítě opustí brány mateřské školky a usedne do lavice některé ze základních škol v Orlové. Jistě jste jako rodičové plní dojmů a rádi bychom, aby jste se s ostatními podělili o své zážitky, první dojmy či o své fotografie, které jste během tohoto významného dne pořídili.

 

Své postřehy nám pište do komentářů k článku případně do redakce (redakce@eorlova.cz). Do předmětu zprávy napište heslo: PŘEDŠKOLÁK  a pokud budete chtít, můžete nám zaslat i nějakou fotografii, kterou pak umístíme na náš web do galerie.

Vaše ostatní náměty, které by mohly obohatit portál eOrlová také rádi uvítáme na našem redakčním emailu. A co víc, i nadále platí možnost připojit se do redakčního týmu a být nedílnou součástí tohoto projektu.

 

S přáním hezkého dne

DROZDÍK Petr
vedoucí projektu eOrlová

1 comment

    • Veronika on 1.8.2013 at 08:03
    • Reply

    Dobrý den,chtěla by jsem zeptat zda máte ještě volné pracovní místo na pozici ukližeče nebo pomocna sila ve skladu jsem na mateřské dovolené a letos mi konči..Zkušenosti mám ze zahraniči..A take by mi to vyhovovalu práně v Orlové,protože jsem z Orlové.. Děkují vam za zpětnou odpověd.. Přejí krásný de

Napsat komentář

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.