Čvn 04 2015

Tepelná elektrárna Dětmarovice spojila Dětský den s unikátní prohlídkou svých prostor

logo_nadace_cezV sobotu 2. června se uskutečnil v areálu dětmarovické elektrárny Den dětí, který byl spojen s Dnem otevřených dveří.

Připraven byl bohatý program pro děti i celou rodinu. Pro děti byl připraven skákací hrad i spousta soutěží o hodnotné ceny. Rodiče pak mohly s dětmi absolvovat projížďku na koni nebo na lodičce v místní vodní nádrži.

V průběhu celého dopoledne probíhala na pódiu řada hudebních i tanečních vystoupení. Počasí velmi přálo a tak bodla i tématicky oranžová zmrzlina či ledová tříšť na osvěžení.

Pro zvědavce byla připravena i prohlídka prostor elektrárny, kde se mohli všichni podívat jak se pro Dětmarovice, Orlovou i Bohumín vyrábí teplo. Prohlídka byla hodně zajímavá a doprovod odpověděl na vše co návštěvníky zajímalo.

cez_ede_pohled_orlova

Pohlede ze střechy dětmarovické elektrárny.

V průběhu celého programu, který trval do 12 hodin odpoledne proběhl další ročník sportovně charitativního projektu „Oranžové kolo Nadace ČEZ“ ve kterém nejen dospělí, ale také děti šlapali o co největší příspěvek na podporu činnosti místních sportovních klubů HC Orlová a SK Slávia Orlová. Během tohoto klání se podařilo pro sportovce vyšlapat 100 010 Kč!

 

DROZDÍK Petr
šéfredaktor

 

 

http://www.cez.cz/cs/pro-media/tiskove-zpravy/3811.html

Napsat komentář

Your email address will not be published.

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow