Tepelná elektrárna Dětmarovice spojila Dětský den s unikátní prohlídkou svých prostor

logo_nadace_cezV sobotu 2. června se uskutečnil v areálu dětmarovické elektrárny Den dětí, který byl spojen s Dnem otevřených dveří.

Připraven byl bohatý program pro děti i celou rodinu. Pro děti byl připraven skákací hrad i spousta soutěží o hodnotné ceny. Rodiče pak mohly s dětmi absolvovat projížďku na koni nebo na lodičce v místní vodní nádrži.

V průběhu celého dopoledne probíhala na pódiu řada hudebních i tanečních vystoupení. Počasí velmi přálo a tak bodla i tématicky oranžová zmrzlina či ledová tříšť na osvěžení.

Pro zvědavce byla připravena i prohlídka prostor elektrárny, kde se mohli všichni podívat jak se pro Dětmarovice, Orlovou i Bohumín vyrábí teplo. Prohlídka byla hodně zajímavá a doprovod odpověděl na vše co návštěvníky zajímalo.

cez_ede_pohled_orlova

Pohlede ze střechy dětmarovické elektrárny.

V průběhu celého programu, který trval do 12 hodin odpoledne proběhl další ročník sportovně charitativního projektu „Oranžové kolo Nadace ČEZ“ ve kterém nejen dospělí, ale také děti šlapali o co největší příspěvek na podporu činnosti místních sportovních klubů HC Orlová a SK Slávia Orlová. Během tohoto klání se podařilo pro sportovce vyšlapat 100 010 Kč!

 

DROZDÍK Petr
šéfredaktor

 

 

http://www.cez.cz/cs/pro-media/tiskove-zpravy/3811.html

Napsat komentář

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.