Čvc 17 2015

Pomáhat pohybem můžete i na Colours Of Ostrava !!

Asi není nikdo, kdo by neznal tento mezinárodní a multižánrový hudební festival, který se pořádá v ostravském areálu Dolních Vítkovic – bývalém areálu hutí, dolů a železáren, již od roku 2002.

Za tu dobu se na tomto festivalu vystřídala řada hvězd, jako např.: Grinderman, Robert Plant, ZAZ, Alanis Morissette, Cranberries, Sinéad O´Connor, Bobby McFerrin, Mariza, Salif Keita, Jamie Cullum, Janelle Monáe, The Flaming Lips, Antony and the Johnsons, Jan Garbarek, Gipsy Kings, Kronos Quartet, Michael Nyman nebo Animal Collective, tak i kvalitní jména z oblasti jazzu, world music, rocku, popu i alternativy.

 

colours_of_ostrava_2015Festival, který obdržel cenu Anděl za Hudební událost roku 2005 a 2006 a který získal ocenění za nejlepší hudební akci roku 2004, 2005 a 2006 v anketě ALMA (Akropolis Live Music Awards) v kategorii koncert/festival roku, také nabízí bohatý doprovodný program – divadla, workshopy, diskuse, filmy apod.

Dne 18. 7. 2015 se však můžete zúčastnit (a to i bez vstupenky) charitativní akce společnosti ČEZ – Pomáhej pohybem, díky které můžete „vyšlapat“ na speciálních oranžových kolech příspěvky pro organizaci Kola pro Afriku (www.kolaproafriku.cz) a Filadelfie – přístav Oldřichovice (www.oldrichovice.filadelfie.cz). Slavnostní předání šeků pak proběhne na pódiu v 19 hodin.

cez_kolo_colours

Pokud dorazíte, budeme jen rádi a pokud ne, Pomáhat pohybem můžete i prostřednictvím svého chytrého telefonu a aplikace EPP, kterou si můžete bezplatně stáhnout.

 

Napsat komentář

Your email address will not be published.

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow