Čtenáři vybrali nejlepší pneuservis v Orlové

Hezký středeční večer,

před začátkem zimní sezóny jsme spustili malou anketu zaměřenou na spokojenost občanů Orlové s místními a přilehlými pneuservisy. Nabídka je zde široká a člověk si občan klade otázku – kde si nechat přezout svého plechového miláčka popř. kde mi nabídnou nejlepší služby.

Čtenáři mohli hodnotit až do dnešního večera podle vybraných kritérií celkem 5 pneuservisů, a to konkrétně Autodast, XPneu, s.r.o., Pneuservis Pospiech, Pneuservis Kudrna a Pneuservis Zdeněk Himmer. Mezi hodnotící kritéria jsme vybrali spokojenost s cenovou nabídkou, rychlostí servisu, přístupu k zákazníkovi a dostupností sortimentu, což se domníváme, že jsou ta nejdůležitější kritéria.

Jak hodnocení dopadlo?

Vítězem ankety se stal XPneu, s. r. o. z Orlové – Poruby, který ve všech kategoriích nasbíral největší počet bodů. hned za ním se umístil pneuservis z Orlové – Poruby – Zdeněk HIMMER. Pneuservis při autosalonu Kudrna byl čtenáři ohodnocen kladně v dostupnosti sortimentu. Ostatním pneuservisům čtenáři nedali bodové hodnocení žádné.

Gratulujeme tedy vítězi a těšíme se příště zase s jinou anketou.

 

DROZDÍK Petr

1 comment

  1. Dobrý den! Chtěla bych jménem celého pneuservisu XPneu s.r.o. moc poděkovat všem, kteří si našli chvilku a ohodnotili práci a snahu všech, kteří se starají nejen o vaše miláčky, ale také o dobré jméno naší firmy.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.