Pro 06 2017

Čtenáři vybrali nejlepší pneuservis v Orlové

Hezký středeční večer,

před začátkem zimní sezóny jsme spustili malou anketu zaměřenou na spokojenost občanů Orlové s místními a přilehlými pneuservisy. Nabídka je zde široká a člověk si občan klade otázku – kde si nechat přezout svého plechového miláčka popř. kde mi nabídnou nejlepší služby.

Čtenáři mohli hodnotit až do dnešního večera podle vybraných kritérií celkem 5 pneuservisů, a to konkrétně Autodast, XPneu, s.r.o., Pneuservis Pospiech, Pneuservis Kudrna a Pneuservis Zdeněk Himmer. Mezi hodnotící kritéria jsme vybrali spokojenost s cenovou nabídkou, rychlostí servisu, přístupu k zákazníkovi a dostupností sortimentu, což se domníváme, že jsou ta nejdůležitější kritéria.

Jak hodnocení dopadlo?

Vítězem ankety se stal XPneu, s. r. o. z Orlové – Poruby, který ve všech kategoriích nasbíral největší počet bodů. hned za ním se umístil pneuservis z Orlové – Poruby – Zdeněk HIMMER. Pneuservis při autosalonu Kudrna byl čtenáři ohodnocen kladně v dostupnosti sortimentu. Ostatním pneuservisům čtenáři nedali bodové hodnocení žádné.

Gratulujeme tedy vítězi a těšíme se příště zase s jinou anketou.

 

DROZDÍK Petr

1 comment

  1. Dobrý den! Chtěla bych jménem celého pneuservisu XPneu s.r.o. moc poděkovat všem, kteří si našli chvilku a ohodnotili práci a snahu všech, kteří se starají nejen o vaše miláčky, ale také o dobré jméno naší firmy.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow