Úno 10 2018

Startujeme 5. ročník Ukliďme Orlovou!

Příjemné sobotní odpoledne,

ani letošní rok nebude výjimkou a již tradičně se zapojíme do celorepublikové akce Ukliďme Česko. Hned v úvodu bych chtěl poděkovat všem dosavadním dobrovolníkům i partnerům, bez kterých by tato akce neměla  takové výsledky jaké má. Teď už ale k letošní pozvánce.

I letos je zapotřebí se k akci zaregistrovat. Níže přikládáme návod na registraci dobrovolníka. Jste-li organizace či místní klub, registrujte se pod svým názvem a doplňte pouze počet vlastních dobrovolníků. Návod přikládám níže.

Než akce vypukne, budeme posílat organizační pokyny a další informace např. o soutěžích o hodnotné ceny a další. Takže sledujte náš web i facebook a dozvíte se vždy čerstvé a aktuální informace.

 1. Registrační formulář naleznete na následujícím odkazu:
  http://www.uklidmecesko.cz/event/16033
 2. Zaregistrujte se podle šipky:
 3.  Vyplníte údaje o své osobě a dáte „Registrovat dobrovolníka“  Pak již jen čekáte na email, k dokončení registrace. Jste-li kolektiv nebo pár, napište název organizace popř. jedno jméno a po přihlášení přes odkaz, který Vám příjde emailem doplníte jen počet vlastních dobrovolníků.
 4. Klikněte na odkaz v emailu a přihlaste se. Po přihlášení můžete své údaje doplnit, např. počet dalších lidí, přátel, kteří s Vámi přijdou a nemohou se zaregistrovat, protože třeba nemají počítač.
 5. Ukázka editace dobrovolníka

  Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte a pište na adresu: drozdik@eorlova.cz

  S pozdravem

  DROZDÍK Petr
  organizátor

Napsat komentář

Your email address will not be published.

snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress snowstorm powered by nksnow