Return to Aktuálně

Rekonstrukce Náměstí 28. října v Orlové

Rubrika se připravuje ….

Zastupitelstvo města schválilo podobu nového náměstí v Orlové

Když se řekne „rekonstrukce orlovského náměstí“ tak jistě nenajdeme jediného občana, který by si nevzpomněl na projekt, který se táhne od března minulého roku. Diskuse kolem revitalizace a humanizace orlovského náměstí na nějaký čas utichla a byla zahnána do kouta a proto si nyní připomeňme pár důležitých dat, která celý projekt provázela.

Stává se z rekonstrukce náměstí v Orlové mediální fraška ?

O rekonstrukci náměstí 28. října v Orlové se hovoří už poměrně dlouho a nejde jen o formálním sdělení či běžném článku v novinách a internetových médiích. V poslední době se z toho stal spor mezi zastupitelstvem a Občanským sdružením Orlovák, který do celého procesu rekonstrukce několikrát zasáhl svými připomínkami. V březnu minulého roku se hovořilo, …

Orlová bude mít nové náměstí

Město Orlová bude mít nové náměstí. Jak projekt vypadá, a co se chystá se dozvíte v článku. Videoreportáž naleznete zde: http://www.tvportaly.cz/orlova/v-orlove-vybuduji-nove-namesti http://www.infoportaly.cz/karvinsko/orlova/853-v-orlove-vybuduji-nove-namesti

3 comments

  • Mirek on 30.6.2016 at 11:13
  • Reply

  Kdy bude dokočena oprava chodníků a parkoviště na ulici Karla Dvořáčka je to ostuda když se tu pracuje jen tří hodiny v tydnu a kdo je za to zodpovědny,to se nedivím že nemáme ani náměstí a koupaliště,volby jsou už za dveřmi….

  1. Dobrý den,

   informace o harmonogramu stavby zjistíme a dáme Vám vědět. Děkuji za Vás podnět.

   DROZDÍK Petr

   1. Dobrý den,

    podle našich zjištění má Město Orlová k uvedené stavbě výhrady a stále probíhají přejímací řízení. Zhotovitel stavby je v prodlení s dodáním a v současné době mu běží penalizace. Po odstranění všech vad a nedodělků by stavba mohla být zkolaudována do konce měsíce srpna.

    DROZDÍK Petr

Napsat komentář

Your email address will not be published.