Return to Kalendář akcí

Silvestr

Vážení čtenáři,

Silvestr

Na této stránce se budeme věnovat silvestrovským oslavám. Cílem je mít na jednom místě přehled o nabídkách orlovských podniků, informace o ohňostrojích apod.

Informace budou aktualizovány pravidelně, jakmile obdržíme informaci od daného podniku.

Rádi bychom vás upozornili, že portál eOrlová nezprostředkovává prodej vstupenek na akce, nezařizuje rezervace ani neručí za poskytnuté informace. To vše je k tíži organizace, která redakci pošle nabídku silvestrovské akce.

Pokud chcete inzerovat svou akci, nabídku vašeho podniku, napište email na redakce@eorlova.cz, do předmětu napište SILVESTR a my vaši nabídku zdarma zveřejníme.


 

Silvestr 2016 – nabídky

Vážení čtenáři, občané, konec roku 2016 se nám pomalu blíží a s ním i plánování letošních oslav a večírků, kde společně s přáteli příjemně posedíme, pojíme, popijeme a přivítáme Nový rok 2017. Redakce portálu eOrová oslovila všechny podniky našeho města, aby zde mohli informovat o svých programech na letošní oslavy příchodu nového roku. V těchto …

Silvestr 2014 – nabídky

Restaurace Malý Říman Osvobození 828, Orlová-Lutyně.(1. patro) tel.: 732-129-541                                                                  Web.: http://www.malyriman.cz                           …

Napsat komentář

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.