Bude na pozemku bývalého Trestles Orlová další Obchodní centrum ?

3.4.2013 1 Od DROZDÍK Petr

Spousta čtenářů se nás prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách, ale i emailem ptala, „Co bude místo bývalého Trestles Orlová?“

Média dlouho žádnou konkrétní informaci nezveřejnila, a ani na oficiálních stránkách města Orlová se nemohli občané Orlové dočíst, co vlastně na pozemcích již zdemolované staré provozovny firmy Trestles bude.

Bývalou provozovnu TRESTLES Orlová možná nahradí další obchodní centrum

Bývalou provozovnu TRESTLES Orlová možná nahradí další obchodní centrum

eOrlová obdržel materiál, který poodkrývá záměr využití tohoto pozemku. Jak se mnozí z vás obávali, je víc než pravděpodobné, že zde vyroste další obchodní centrum – Retailpark.

Podle záměru, který pohltí přes 11 000 m2, se zde mají stavět skladovací nebo obchodní komplexy s nákupními středisky o celkové výměře přesahující 3000 m2. Dále pak parkoviště či garáže s kapacitou přesahující 100 parkovacích míst .

OC Orlová – Retailpark, jak se projekt nazývá plánuje výstavbu obchodního objektu pro maloobchodní prodej nepotravinářského sortimentu.

Stavba – bude-li schválen záměr investora – by měla být realizována společně s OC Kaufland, přičemž by nemělo dojít k výraznému omezení provozu autobusového nádraží.

V závěru jsme si dovolili vytvořit na Facebooku eOrlová anketu, která se týká vašeho názoru na výstavbu dalšího obchodního centra v Orlové. Hlasovat můžete ZDE.