Zaměstnanci Orlovského Kauflandu získali ocenění „Filiálka měsíce – leden 2015“

Kaufland Orlová

Kaufland Orlová

Vážení čtenáři,

dnes nám do redakce přišla informace o ocenění zaměstnanců našeho Kauflandu-

Níže už zveřejněné tiskové prohlášení, jehož originál si můžete prohlédnout zde.

 

 

 

 

 

Zaměstnanci Kauflandu Orlová v ulici Na Olmovci byli oceněni interním firemním vyznamenáním „Filiálka měsíce – leden 2015“ (v kategorii pro prodejny od 3 000 m2). Každý měsíc uděluje společnost Kaufland tuto cenu svým obchodům s vynikajícím přístupem k zákazníkům.

Vedoucí obchodního domu pan Resler má spolu se svým týmem obrovskou radost z tohoto uznání. Zaměstnanci obdrželi diplom spolu se šekem na uspořádání společné podnikové oslavy.

Titul „Filiálka měsíce“ získá vždy ten obchod, který má v daném měsíci nejlépe vykonaná tato kritéria – kvalita, čerstvost, čistota, prezentace zboží – a především přátelský a vstřícný vztah k zákazníkům.  

Společnost Kaufland nabízí svým zákazníkům speciální záruky a služby, jako například záruku rychlosti u pokladen, která zajišťuje rychlé odbavení na konci nákupu. Záruku čerstvosti, která zaručuje, že zákazníkovi nabízíme jen absolutně čerstvé zboží. Nebo záruku výměny zboží, která zaručuje nekomplikovanou výměnu výrobku bez mnoha slov. Všechny obchody garantují kvalitu a čerstvost za opravdu nízké ceny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..