Policie hledá svědky dopravní nehody v Bohumíně

28. listopadu 2019 krátce po 17 hodině došlo na ulici Opletalova v Bohumíně k dopravní nehodě dvou vozidel. Řidič (39) osobního vozidla Škoda Octavia pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a v levotočivé zatáčce vjel částečně do protisměru, kde se čelně střetnul s protijedoucím osobním vozidlem Volkswagen Golf.

V němž cestovala žena (20) a spolujezdec (6). Všechny tři zraněné osoby byly předány do rukou lékařů. Z důvodu rozsahu zranění nebylo možné provést řidiči test na přítomnost alkoholu v dechu. Okolnosti a příčina dopravní nehody jsou v současné době předmětem dalšího šetření. Muži zákona v průběhu nehody zjistili, že viníkem má být řidič, který má opakovaný zákaz řízení všech motorových vozidel.

Policisté v dané věci prozatím zahájili úkony trestního řízení ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, za což řidiči hrozí trest odnětí svobody až na tři léta.

Žádáme případné svědky dopravní nehody, kteří by mohli podat bližší informace k dané dopravní nehodě, nebo k určení přesného typu vozidla a registrační značky vozidla, které se v místě a v čase dopravní nehody nacházelo v prostoru výše uvedené křižovatky, aby se přihlásili na Dopravní inspektorát PČR Karviná, skupina dopravních nehod, telefon 974 734 581, na linku 158 případně na nejbližší policejní služebnu.

informaci portálu poskytla por. Bc. Eva Michalíková
komisař Policie ČR

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..