Zpět na Aktuálně

Rekonstrukce letního koupaliště v Orlové

Rubrika se připravuje ….

2 komentáře

  • radka on 3.11.2015 at 14:40
  • Reakce

  Dobrý den.jsem alespon potěšena zprávou,že se konečně přemýšlí o koupališti v Orlové,které je asi 4roky nefunkční.Moc bych se divila a plno lidí se mnou jestli se konečně seženou peníze alespon z EU nebo nějaká dotace a začne se konečně to koupaliště v Orlové opravovat.Nevím proč se investují peníze do nákupních center třeba v Orlové ,Když tam je tak draho,že kdykoliv jdu kolem,tak tam není žádných lidí.Přece v Orlové je strašně vysoká nezaměstnanost.Určitě věřím,že obyvatelé Orlové by raději při těch extrémních vedrech ,které mají být každoročně rádi uvítali koupaliště než to předražené nákupní centrum.At vzkvéta chytrost v Orlové

  1. Dobrý den Radko,

   děkujeme za příspěvek. Pevně věříme, že se Orlová koupaliště dočká a že nebudeme muset jezdit do okolních měst. Jsem i přesvědčen, že by se pěkným koupalištěm mohli nalákat do Orlové turisté, tak jak tomu je např. v sousední Karviné.

   Co se obchodních domů týče, tady jde o soukromé investory, do těchto objektů město Orlová ze svého rozpočtu neinvestuje, ba naopak, pokud jde o pozemek města, tak město získá nějaké peníze do své pokladny a ty se pak mohou použít např. na opravy apod. Pan starosta se v jednom z našich rozhovorů zmínil, že ze strany města byl požadavek nebo-li přání, aby se v novém obchodním centru prioritně zaměstnávali místní občané – což můžeme brát také jako pozitivní krok.

   S pozdravem

   DROZDÍK Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..