Zpět na Kalendář akcí

Nábory do kroužků a klubů

Vážení čtenáři, milí Orlováci,

prázdniny nám pomalu končí a s blížícím se novým školním rokem pro vás místní kluby a kroužky připravily řadu nabídek pro využití svého volného času. Chceme zde vytvořit ucelený přehled, ať máte z čeho vybírat.

Aktualizaci si provádí sami organizátoři nabízených kroužků. Jakmile od nich obdržíme info o naplněném stavu či změně, budeme zde pravidelně informovat. Věříme, že si z nabídky vyberete.

GYM SYSTEMA ORLOVÁ

Kurzy sebeobrany pro dospělé i pro děti.

Místní klub pořádá každoročně pravidelné tréninky, semináře i kempy v přírodě. Věnuje se dětem již od 7 let věku. U dospělých bez věkového omezení.

Pokud vás nabídka oslovila, více informací získáte na kontaktních informacích: andrej.karafa@seznam.cz / +420 605 261 845. Facebook stránka.

MORAVA GYM ORLOVÁ

Fitnes centrum, kurzy boxu, kickboxu, K1 a BJJ. Dále klub nabízí kruhové tréninky pod vedením trenérky Katky.

Klub má aktuálně za sebou další úspěšný milník a tím je Václav „BABAJAGA“ Mikulášek, kterému se podařilo vypracovat díky podpoře klubu Morava Gym až na OCTAGON. Aktuálně klub nabírá nové členy.

V případě zájmu kontaktujte přímo klub na jejich facebook stránce.

ČESKÝ ČERVENÝ KŘÍŽ ORLOVÁ

Stabilní orlovský klub, příjemný mladý a šikovný kolektiv. To je místní organizace Českého červeného kříže. Aktuálně hledá nové tváře, které by rozšířily jejich činnost.

Klub se účastní nejrůznějších akcí, kde zastřešuje odborný zdravotnický dohled. Naučíte se základy první pomoci, základy maskování zranění apod. Klub pořádá i pravidelné výjezdy, tábory a mnohé další.

V případě zájmu kontaktujte prosím přímo na emailu: cck.orlova@gmail.com nebo na telefonním čísle: 739-706-859. Facebook stránka.

KRAV MAGA TEAM ORLOVÁ

Krav maga je systém sebeobrany, který představuje oficiální soustavu technik vypracovaných pro sebeobranu a boj zblízka Izraelských obranných sil. Kurzy v Orlové se konají na Základní škole Karla Dvořáčka a jsou pod vedením instruktora Evropské federace Petra Zajíce.

Zájemci se mohou hlásit na emailu: info@kravmaga-team.cz popř. na telefonním čísle: 603-423-136. Facebook stránka.

MĚSTSKÝ SPORTOVNÍ KLUB ORLOVÁ

Městský sportovní klub nabízí širokou škálu kroužků. Nový projekt Městského sportovního klubu Orlová zaměřující se primárně na děti předškolního věku a rozvoj jejich pohybových dovedností. Základní myšlenkou projektu je naše přesvědčení, že pravidelný, zdravý pohyb by měl patřit k základním návykům každého dítěte. Facebook.

TANEČNÍ KLUB KMIT ORLOVÁ

Úspěšný taneční klub, který velmi dobře reprezentuje město Orlová otevírá své brány novým zájemcům o tancování. Klub pořádá pravidelné soutěže, účastní se mistrovství a má za sebou spoustu titulů. Facebook.

DŮM DĚTÍ A MLÁDEŽE ORLOVÁ

Orlovský dům dětí nabízí v letošním roce širokou škálu kroužků od tanečních, tvořivých, výtvarných, kroužků zaměřených na přírodovědné obory,. Najdete v letošní nabídce širokou nabídku také v oblasti her. Aktuální nabídku všech nabízených kroužků a kurzů pro děti a mládež naleznete na tomto odkazu. Facebook.