Zpět na Práce

Brigády v Orlové

Vážení čtenáři,

logo_brigadatato podsekce bude informovat o dostupných brigádách v Orlové. Snahou portálu eOrlová je zjednodušit hledání práce přes letní prázdniny a proto jsme namátkově kontrolujeme nabídky našich obchodních řetězců v Orlové a okolí jako je Ahold, Penny Market, Billa, Lídl, Kaufland, Deichmann, Planeo ElektroPepco, Takko Fashion, Jysk, Sportisimo, Drogérie DM a další obchody v Orlové, zda se nevyskytne nějaká konkrétní nabídka.

Pevně věřím, že někomu tato sekce s nabídkou brigád ve městě Orlová pomůže. Nabídky brigád však mohou zveřejňovat bezplatně i čtenáři, majitelé firem.
Stačí napsat na email: redakce@eorlova.cz a do předmětu zprávy napsat heslo BRIGÁDA V ORLOVÉ.

Prosím, berte na zřetel, že portál eOrlová neručí za aktuálnost inzerátu, inzerent je povinen informace o volném pracovním místě či brigádě aktualizovat. Po obsazení pozice je inzerát automaticky stažen - je-li o tom portál informován. Dále upozorňujeme že portál eOrlová neshromažďuje životopisy ani žádosti o pracovní místa. Děkujeme za pochopení.

 Aktualizace proběhla 119. 6. 2023 (14:43 hodin.)

Nabídky práce v Orlové

Nabídky práce v Orlové

Plavčík s licencí
Koupaliště Doubrava

Vloženo: 19. 6. 2023

Počet volných míst: 
Provoz:  dle dohody
Datum nástupu: ihned
Mzda:  130 Kč/hod.

Požadavky:
V případě zájmu volejte na číslo.: 731-807-709.

6 komentářů

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • Klára Brožíková on 1.7.2015 at 12:39
  • Reakce

  Dobrý den mela bych zájem o brigádu v rybářských potřebách. Jsem vyučena je mi 18 let nastoupit bych mohla ihned. Chtěla bych poprosit O bližší informace Děkuji.

  1. Vážená paní Brožíková,
   portál eOrlová není zprostředkovatel brigády, pouze poskytuje prostor pro zveřejnění inzerátu. Více informací Vám poskytnou přímo v prodejně jak je uvedeno v inzerátu. V názvu je i odkaz na mapku.

  • Jana on 7.7.2016 at 20:31
  • Reakce

  Dobrý den,
  chtěla bych podotknout, že takto sepsaný inzerát je naprosto nedostačující. Co z něho vyčtete? Kontakt na prodejně. A ta prodejna je kde? Adresa neuvedena, telefon či meil taky ne a vámi v odpovědi uvedený odkaz na mapu rovněž nevidím. No touhle formou firma asi moc zájemců mít nebude.

  1. Vážená paní Sedláčková,

   omlouvám se za pozdní odpověď. Ale Vás dotaz nám spadl do nevyžádané pošty. Inzeráty jsou vkládány podle toho, jak nám je inzerent poskytne popř. jak tyto informace nalezneme vyvěšené. Mapa na prodejnu je v následujícím odkazu: https://mapy.cz/s/Ysmb

   DROZDÍK Petr

  • Marie on 19.5.2017 at 14:12
  • Reakce

  Dobrý den chtěla byc se zeptat na brigádu, která by mohla byt někde v lékárně nebo v nemocnici?? Děkuji a nebo také někde v obchodě děkuji moc

  1. Dobrý den,
   nabídky práce a brigád přidáváme do sekce Práce. Stačí jen bedlivě sledovat naši stránku a facebook.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..