Letní koupaliště bude otevřeno snad až v roce 2014

Po dlouhých dohadech a pátrání jsme konečně obdrželi odpověď na téma „Letní koupaliště Orlová“ 

Jak jsme Vás již informovali, 11. června jsme psali dotaz prostřednictvím sociální sítě Facebook na profil společnosti SMO, zda plánují letos otevřít nebo alespoň rekonstruovat letní koupaliště, které je uzavřeno na základě havarijního stavu veškeré technologie letního koupaliště, které by mohlo ohrozit bezpečnost a zdraví návštěvníků.

Letní koupaliště Orlová ... otevření možno v roce 2014

Letní koupaliště Orlová

Zastupitelstvo Města Orlová o uzavření areálu koupaliště rozhodlo k 31.12.2011. Od té doby není ani zmínka o jeho plánované rekonstrukci, opravě či znovuotevření.

Správce facebook stránek společnosti SMO však na náš dotaz nereagoval. Rozhodli jsme se tedy oslovit jinou cestou společnost SMO a zároveň i místostarostu Orlové, pana Radimíra Mojžíška, který opět pohotově odpověděl.

Vzhledem k tomu, že to vypadá až na rok 2014 a bůhví jestli, připravili jsme pro Vás seznam nejbližších letních koupališť s aktuální nabídkou., který zveřejníme v následujícím příspěvku.

 

 

Zdravím Vás,

na jednání zastupitelstva dne 27.6 by měly být schváleny finanční prostředky na zhotovení dokumentace rekonstrukce. Předpokládá se, že dokumentace bude hotova na podzim letošního roku. Souběžně se hledají zdroje financování rekonstrukce zejména 1.etapy, což je hlavní bazénová vana. Pokud by se našly zdroje, vlastní realizace 1.etapy by mohla být realizována nejdříve v roce 2013.

S pozdravem

PaedDr.Radislav Mojžíšek
místostarosta města Orlová
tel:596 581 714
http://www.mesto-orlova.cz

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..