Léto 2014 bude ve znamení oprav

Správa silnic Moravskoslezského kraje a město Orlová se dohodli na rozsáhlé opravě hlavní dopravní tepny v Orlové. Půjde o kompletní rekonstrukci povrchu vozovky na Masarykově třídě spolu se Slezskou ulicí až po kruhový objezd u Restaurace Horník. Informoval o tom koncem října server Denik.cz

Pozemní komunikace by se měly dočkat zcela nového a kvalitnějšího povrchu, který má vydržet nápor neustále rostoucího počtu aut, které projíždějí Orlovou. Zrekonstruován bude i most u orlovské firmy MADT, který dělníci kompletně  pročistí od starého podkladu až na nosnou konstrukci.

Rekonstrukce orlovského mostu

Rekonstrukce mostu v Orlové-Lutyni

mapa ul. Slezské

Aby nebyl nijak výrazně omezen provoz v Orlové, bude práce na rekonstrukci vozovky v Orlové rozdělena na dvě části. V první fází bude provedena oprava ve směru k nemocnici Orlová a pravá část bude průjezdná. Po dokončení první fáze oprav vozovky započne strana druhá ve směru od Nemocnice Orlová do Orlové – Poruby.

Rekonstrukce Masarykovy třídy v Orlové

Rekonstrukce Masarykovy třídy v Orlové

mapa Masarykovy třídy

Zhruba na 14 dní by se měl kompletně uzavřít jen kruhový objezd u obchodního domu Albert v Orlové-Lutyni. Průjezdný by měl zůstat pouze pro autobusy.

Doba rekonstrukce se odhaduje na jeden měsíc a řidiči by se měli vybavit dostatečnou dávkou trpělivosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..