Kaufland začíná nabírat zaměstnance pro Orlovský obchodní dům

Kaufland Orlová

Kaufland Orlová

Do naší redakce přišlo hodně dotazů týkající se volných pracovních míst v nově stavěném obchodním domu Kaufland v Orlové, který bude stát na pozemcích vedle ČSAD Orlová.

Na internetových stránkách společnosti Kaufland jsme dnes zaregistrovali vypsaná volná pracovní místa, o která se můžete začít hlásit.

Výpis pozic naleznete zde.

30 komentářů

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • Tomáš on 21.11.2012 at 09:24
  • Reakce

  Dobrý den,
  chtěl by sem se zeptat na vaše pracovní místa zda jsou ještě volné?Rád by jsem poslal přihlášku ale jelikož mám životopis v jiném formátu tak mi to nejde poslat tak jestli budete mít zájem o můj životopis tak jako já o vaše místo tak mi prosím napište 🙂 budu jen rád.

  S pozdravem Tomáš.

  1. Hezký den Tomáši,

   Jelikož odpověď na Vàš email nedorazila (zřejmě máte plnou schránku) odpovídàm zde.

   Portál eOrlová nepřijímá žádosti o pracovní místa do Kauflandu ani neprovádí zprostředkovatelskou činnost.

   Pokud Vám CV nejde odeslat prostřednictvím webu, obraťte se na Kaufland emailem.

   S přátelským pozdravem

   DROZDÍK Petr
   vedoucí projektu eOrlová

 1. Dobrý den,

  Jmenuji se Blanka Tureničová, je mi 20let. Sem vyučená 3letým oborem Prodavačka Smíšeného zboží.
  Hledám práci, Ráda se učím novým věcem, ráda pracuji. Chtěla jsem se zeptat zda-li nemáte volná místa, budu moc ráda za každičkou odpověd. Předem Děkuji a Krásný zbytek dne S pozdravem Tureničová

 2. Dobrý den,

  Jmenuji se Blanka Tureničová, je mi 20let. Sem vyučená 3letým oborem Prodavačka Smíšeného zboží.
  Hledám práci, Ráda se učím novým věcem, ráda pracuji. Chtěla jsem se zeptat zda-li nemáte volná místa, budu moc ráda za každičkou odpověd. Předem Děkuji a Krásný zbytek dne S pozdravem Tureničová. Kontaktní adresa:blanycka@seznam.cz nebo tel: 604 953 868

  1. Hezký den Blanko.

   pokud máte zájem o práci prodavačky, je potřeba kontaktovat společnost Kaufland pomocí jejich kontaktního formuláře, který mají na svých stránkách.
   eOrlová nezprostředkovává nábor pracovních míst.

   Děkujeme za pochopení

  • Eliška on 5.3.2013 at 16:11
  • Reakce

  Přeji Pěkný den, zajímalo by mě prosím Vás, kdy se má vůbec Kaufland v Orlové otevírat. Nikde jsem to nenašla. Jinak už jsem se mailem obrácela na žádost o místo prodavačky a bylo mi odepsáno, že je ještě brzo, ale že je to dobře a že mě budete kontaktovat o dalším postupu. Tak jsem moc ráda a doufám, že to výjde. S pozdravem Eliška

  1. Hezký den Eliško,

   ano, máte pravdu, informace o otevření OD Kaufland v Orlové ještě nikde nejsou. Tiskový mluvčí společnosti nám přislíbil pravidelný kontakt, ale zatím to vázne. Předevčírem jsme vše urgovali na tiskovém oddělení, ptali jsme se také i na ostatní subjekty, které mají v komplexu figurovat. Pevně tedy věříme, že nám již brzy podají informace, které si žádá denně několik čtenářů.

   Jak jsme již informovali, o pracovní místa se můžete ucházet přímo na jejich webu. V našem článku viz.: https://eorlova.cz/2012/11/13/jak-postupovat-pri-vyberu-prace-v-orlove/ jsme podrobně popsali jak postupovat. eOrlová bohužel není zprostředkovatelem výběrového řízení.

   Budeme doufat že informace o vývoji stavby obchodního domu Kaufland budeme mít k dispozici co nejdříve. Musím bohužel konstatovat, že v tomto ohledu byla společnost Lídl daleko pohotovější a přístupnější.

   S přáním hezkého dne

   DROZDÍK Petr
   vedoucí projektu eOrlová

  • Martina Svobodova on 14.6.2013 at 07:12
  • Reakce

  Dobry den, kdy presne bude otevirat prodejna Kaufland? Dekuji. Svobodova

  1. Hezký večer Martino,

   v současné době by mělo probíhat šetření statika ohledně nerovnosti terénu, na kterém se staví obchodní dům Kaufland.
   Toto byl hlavní důvod pozastavení stavby.

   Předpokládá se, že by se se stavbou mělo začít současně se stavbou obchodního centra v areálu bývalé společnosti Trestles, jak jsme uváděli v předchozím článku.

   S pozdravem

   Drozdík Petr

  • Barbora on 11.7.2013 at 10:57
  • Reakce

  Dobrý den,chtěla by jsem zeptat zda máte ještě volné pracovní místo na pozici prodavačka,informace a nebo do skladu.Jsem pracovitá a ráda se učím novým věcem.Budu ráda za jakoukoliv odpověď.Děkuji předem za odpověď.Přeji krásný zbytek dne.

  1. Dobrý den,

   pokud poptáváte práci v novém obchodním domu Kaufland, který je ve výstavbě, musíte kontaktovat personální oddělení společnosti Kaufland, tak jak popisujeme v článku.

  • Irena on 19.7.2013 at 00:36
  • Reakce

  CHtělaby ňakou praci

  1. Dobrý den,
   ohledně práce se musíte obrátit na společnost Kaufland, nikoliv na portál eOrlová.
   Děkujeme za pochopení.

  • frantisek busa on 15.8.2013 at 08:39
  • Reakce

  dobrý den,měl bych zájem pracovat v kauflandu v Orlové na jakékoli pozici.Už jsem poslal životopis,ale bohužel se mi nikdo neozval.Nevíte jestli už jsou místa obsazené??Děkuji za odpověd
  Busa

  1. Dobrý den,

   o bližší informace se musíte obrátit na personální oddělení společnosti Kaufland. V současné době nám tiskové oddělení nepotvrdilo žádný oficiální termín pro nábor zaměstnanců. Chápu, že jste nedočkavý, ale v této záležitosti Vám nemůžeme nijak pomoci. Musíte vyčkat, žádostí o pracovní místa bude mít společnost Kaufland jistě mnoho a proto musíte mít trpělivost.

   Každopádně když se ozvete na personální oddělení nebude to naškodu, alespoň uvidí Vaši iniciativu.

   S pozdravem

   DROZDÍK Petr

  • Mirgová on 23.8.2013 at 16:24
  • Reakce

  Dobrý den,mám záujem pracovat v Kauflandu Orlové,a chtela bych se zeptat kde najdu to personální odděleni?Dekuji za odpověd Mirgová

  1. Dobrý večer paní Mirgová,
   kontaktní informace na personální oddělení najdete na webu společnosti Kaufland v horní záložce Kontakt.

  • Kateřina Branná on 31.8.2013 at 09:58
  • Reakce

  Dobrý den,chtěla sem se zeptat na volné pracovní míto u vás hledám práci a měla bych velikej zájem u vás pracovat je mi 26 let a dělala sem brigádu u Procházky maso a uzeniny nedělá mi problém dělat za kasou i na prodejně předem děkuji za odpověd.
  Kateřina Branná

  • lenka meniarova on 4.9.2013 at 10:41
  • Reakce

  dobry den mam zajem o volne pracoviste v kauflandu take hledam praci mela bych velky zajem u vas pracovat je mi 41 let a pracovat bych mohla kde koliv dekuji za kladne vyrizeni

   • Foltyn Václav on 3.10.2013 at 12:23
   • Reakce

   Dobrý den,
   budu provozovat v Kauflandu trafiku, pokud by jste měla zájem o další informace, zašlete mi na (foltyn.vasek@gmail.com) Váš životopis a kontaktní telefon.

  • Monika Molinková on 4.9.2013 at 15:44
  • Reakce

  Dobrý den,
  moc Vás prosím o pomoc. Již brzy bude dostaven Kaufland v Orlové a já bych si chtěla zaslat životopis, a proto Vás prosím o emailovou adresu nebo kontaktní místo, kam bych životopis mohla poslat. Děkuji za pochopení Molinková

  1. Vážená paní Molinková,
   jak jsme již několikrát informovali na našem webu i Facebooku. Životopisy zasílejte přímo na společnost Kaufland, prostřednictvím jejich webových stránek, které také uvádíme v několika článcích o Kauflandu.
   Na našem webu po zadání klíčového slova Kaufland naleznete všechny potřebné informace jak postupovat při výběru pracovní pozice a kde konkrétně životopis s žádostí zaslat.

   S pozdravem
   DROZDÍK Petr

  • Radka on 10.10.2013 at 13:59
  • Reakce

  Prosím chtěla jsem se zeptat na volná pracovní místa Kaufland.Hledala jsem podle vašeho vzoru ale město Orlová jsem nenašla.

  1. Hezký podvečer Radko,

   máte pravdu, společnost Kaufland ze svého webu již pozice pro Orlovou stáhla.
   Bohužel, v tomto nejsme schopni pomoci, musíte se obrátit na personální oddělení společnosti Kaufland, přes jejich kontaktní formulář.

   Děkujeme za pochopení a přejeme hodně úspěchů.

  • david matus on 8.11.2013 at 17:50
  • Reakce

  zdravim v prosinci 2013 .od 18-24 prosince prodej kapru V OBCHODNIM DOME KAUFLAND ORLOVA.

  • Aneta on 9.11.2013 at 06:57
  • Reakce

  Dobrý den,chtěla bych jsem se zeptat kdy bude teda kaufland otevřen anebo jestli už je otevřen děkuji.

  1. Hezký večer Aneto,
   tiskové oddělení termín otevření obchodního domu Kaufland v Orlové stále tají, podle našich informací, by měl být otevřen 1. prosince, ale je to pouze spekulativní datum.
   Jakmile obdržíme tiskovou zprávu, budeme vás samozřejmě na našem webu i facebooku informovat.
   S přáním hezkého večera

   DROZDÍK Petr
   vedoucí projektu eOrlová

  • Michaela on 30.11.2013 at 17:47
  • Reakce

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, jestli přijímáte i studenty (nad 18 let) na nějakou výpomoc formou brigády.
  Děkuji za odpověď.

  • Terezie on 22.2.2017 at 20:08
  • Reakce

  Dobrý den chtěla bych roznašet vaše letáky,napíšte jestli máte misto na Orlovou,jmenují se Terezie Slavíková moje adresa je F.S.Tůmy 1244 Orlová,tel:605311900 děkují za pochepení nashledanou.

  1. Dobrý den,
   náš portál nenabízí roznos letáků, pouze případně zprostředkovává práci, pokud nám ji někdo dá ke zveřejnění. Zkuste prosím sledovat naši rubriku Práce.

   DROZDÍK Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..