Soutěžíme s „Ukliďme Česko!“ v Orlové !

Vážení čtenáři, přátelé, dobrovolníci,

centrála organizátorů akce „Ukliďme Česko!“ si pro dobrovolníky připravila dvě zajímavé soutěže.A jsou určitě moc zajímavé !

NEJLEPŠÍ FOTOÚLOVEK
Po akci „Ukliďme Česko!“ bude vyhlášena fotografická soutěž. Dobrovolníci, kteří si budou pořizovat z úklidu fotografie se mohou zapojit do soutěže o hodnotné ceny.

V jakých kategoriích můžete soutěžit?

“Kuriozita” – co nejkurióznějšího, nejvtipnějšího,nejnepravděpodobnějšího… jste našli při úklidu 
“Umělecké foto” – s motivem černé skládky nebo jejího úklidu.

Fotografie v co nejlepší kvalitě zašlete nejpozději do 20. 5. 2014 na e-mail info@uklidmecesko.cz. Do předmětu e-mailu napište “Soutěž” a do zprávy uveďte Vaše jméno, kontaktní údaje a kategorii, ve které chcete soutěžit.

V každé kategorii budou vybrány tři nejlepší fotografie, jejichž autorům zašle organizační tým projektu filtrační konvici na pitnou vodu (v ceně cca 600 Kč) a dalším pěti,  DVD “Architekt odpadu”.

STAŇ SE REPORTÉREM AKCE I TY!

Ukliďme Česko bude natáčet (mimo TV POLAR v Orlové), také Česká televize a byli by rádi, kdyby do reportáže (která bude mít cca. 10 minut) mohli vložit i záběry, které jste natočili Vy, dobrovolníci.

Tedy pokud máte možnost natočit video o Vašem úklidu, neváhejte (nejlépe v HD kvalitě a ideálně ze stativu – lepší chytré mobily by to již měly zvládnout). Finální video pak prosíme nestříhat a zaslat po akci na náš e-mail info@uklidmecesko.cz nejlépe přes některou z úschoven.

Pak již bude na ČT, které záběry vyhodnotí jako nejlepší a použije do reportáže. Každopádně by nám to velmi pomohlo i s ohledem na propagaci příštího ročníku úklidovky.

Přeji hodně úspěchů nejen při úklidu samotné, ale také v soutěži.

zdroj: Facebook „Ukliďme Česko!“

DROZDÍK Petr
organizátor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..