Přání do Nového roku 2015.

Vážení čtenáři, občané města Orlová, přátelé,

rok 2014 uběhl jako voda a je na čase bilancovat. Portál eOrlová je na světě již přes dva roky, konkrétně 2 roky a 7 měsíců.  Koncem roku 2012 jsme se mohli chlubit  3500 unikátních návštěv na našem webu a přes 140 fanoušků Facebook stránky. I letos se na tomto kouzelném čísle držíme a za to patří obrovský dík především vám, našim čtenářům.

Sociální síť Facebook se nám o fanoušky pěkně rozrostla. Čítáme krásných 500 fanoušků a za to jsme rádi, protože každá další návštěva je pro portál inspirací a důvodem, proč tuhle práci dělat dál.

Rok 2013 byl ve znamení rozšiřování spolupráce s místními organizacemi, organizace celorepublikové akce „Ukliďme Česko!“ a mnohé další.

V příštím roce máme v hledáčku spoustu dalších novinek a pevně věříme, že se nám je podaří zrealizovat. Nápady však nemusí přicházet pouze z dílny portálu eOrlová, pokud máte nějaký skvělý nápad i vy, rádi jej uvítáme.

Děkujeme Vám za Vaši dosavadní přízeň a podporu, a přejeme vám poklidné prožití svátků Vánočních a do Nového roku 2015 hodně zdraví, lásky, štěstí a životních i pracovních úspěchů.

 

 

DROZDÍK Petr
vedoucí projektu eOrlová

PF 2015

PF 2015

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..