Studenti ZUŠ J. R. Míši se loučili se školním rokem

Studenti ZUŠ J. R. Míši se loučili se školním rokem

25.6.2015 0 Od DROZDÍK Petr

Rok se s rokem sešel a na dveře nám klepou velké prázdniny. Žáci na školách finišují, v pátek se rozdává závěrečné vysvědčení. A právě jedno takové vysvědčení dnes obdrželi studenti orlovské základní umělecké školy J. R. Míši v Orlové – Porubě při slavnostním ukončení školního roku, který se konal v Domě kultury města Orlová.

Bylo něco málo před 17 hodinou a divadelní sál kulturního domu se začal pomaličku plnit rodiči a známými, kteří se přišli podívat jak jsou naše orlovské děti šikovné. Pozvání přijal i starosta Orlové, Ing. Tomáš Kuča.

Program byl opravdu bohatý a bylo rozhodně na co koukat.  V průběhu programu byli také oceněni nejlepší žáci školy. Zajímavým doplňkem byla i prezentace letošních absolventů výtvarného oboru, při které se pouštěli prostřednictvím videoprojekce vytvořené animace.

Krásný program žáků orlovské umělecké školy, který kouzlil úsměv na tváři všem přítomným hostům měl i jeden smutný bod programu – škola se totiž loučila se svou učitelkou zpěvu, paní Jarmilou Čurdovou.

Závěr program završil orchestr M.Band pod vedením učitele a dirigenta Marcela Pastirčáka, který zahrál nejznámější skladby, jako Jožin z bažin, Lady Carneval, Duj, duj duj, O poštaris avel a Cesta od skupiny Kryštof.

IMG_20150625_183015_panorama

Vystoupení bylo opravdu krásné a naši studenti ZUŠ J.R.Míši jsou opravdu nadaní. Pevně věřím, že i nadále bude naše základní umělecká škola vychovávat další a další šikovné talenty.

 

DROZDÍK Petr
šéfredaktor

 

FOTOGALERIE

omluvte prosím kvalitu pořízených fotografií.