Po třetím kole castingů budou v soutěži MISS Karvinsko 2015 reprezentovat Orlovou dvě dívky.

Vážení čtenáři,

miss_karvinsko_2015_smallpřed jedenácti dny se v Krajském středisku volného času JUVENTUS Karviná uskutečnilo závěrečné třetí kolo castingů pro prestižní soutěž MISS Karvinsko, které tak uzavřelo přihlášky na letošní pátý ročník této soutěže,

Na ženách se hodnotí přirozená krása, šarm a vtip. Rozdílem mezi klasickou soutěží MISS a MISS Karvinsko je však ten, že o korunku se mohou ucházet jak mladé a bezdětné dívky, tak i ženy po mateřské. Castingy probíhaly ve třech kolech a z poroty se uchazečky seznámily jak s ředitelkou soutěže, paní Lucií Dudíkovou, tak i s finalistkami minulých ročníků a to s Taťánou Vozárovou-Piechaczkovou a s Monikou Ociepkovou.

A kdo že nám to postoupil do finále?

jsem velmi rád, že i naše město Orlová bude mít v soutěži své zástupce a ještě větší radost mám, když vám už nyní mohu prozradit, že budou rovnou dvě. Jsou jimi sympatické slečny Gabriela STAŇKOVÁ a Maruška ŠÍDLOVÁ.

Další ženy, které se probojovaly do finále jsou: Nikola KONARSKÁ, Ester PIETROWSKÁ, Denisa SWIERCZEK,  Lydie SZŐKEOVÁ, Martina FRÉBORTOVÁ, Beata JEZIORSKÁ, Iveta NAVRÁTILOVÁ, Markéta VYVLEČKOVÁ a Emilie VALÁŠKOVÁ.

Všem ženám samozřejmě gratulujeme.

FOTOGALERIE FINALISTEK MISS KARVINSKO 2015

foto: Lucie DUDÍKOVÁ

Co čeká finalistky dál?

Jak uvedla ředitelka soutěže Lucie DUDÍKOVÁ, finalistky nyní čeká zajímavé soustředění, které vyvrcholí 27. listopadu letošního roku, kdy se bude volit nová MISS Karvinsko 2015.

Portál jako mediální partner soutěže bude samozřejmě u toho a o tom, jak se našim finalistkám z Orlové daří vás budeme informovat. Zůstaňte tedy s námi a pojďme držet našim krásným a sympatickým finalistkám palce.

 

DROZDÍK Petr

1 komentář

    • Nada on 5.10.2015 at 16:27
    • Reakce

    Všechny ženy jsou krásné,ale protože shodou okolnosti znám jak Nikol tak Ivetku Navrátilovou která je sluníčko a člověk oddaný sportu a radost s ní vyzařuje.Držím oběma palce ….Nada

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..