Radostné Vánoce a šťatný Nový rok 2016 přeje portál eOrlová

Vážení občané, vážení čtenáři a příznivci portálu eOrlová,

drozdik_petr-autor_redaktorchtěl bych vám všem touto cestou popřát krásné prožití Vánočních svátků, rodinnou pohodu, přátelskou atmosféru i usmíření s těmi, se kterými jste se např. v průběhu letošního roku nepohodli.

Ať se vám splní vaše tajná přání, ať jste zdraví, plní elánu a pozitiv, ať i nadále nacházíte ve svém životě převážně dobré věci.

Rok 2015 byl opravdu bohatý a přinesl spoustu novinek, které snad zpříjemnily váš každodenní život v našem městě. Spustili jsme projekt Polední menu, Nabídky práce a brigád v našem městě, Mapu obchodů a služeb a v poslední řadě jsme rozjeli sérii rozhovorů se zajímavými osobnostmi našeho města. Není toho mnoho, ale díky vašim ohlasům a reakcím mohu v klidu říci, že toho nebylo ani málo a za to především děkuji vám všem.

Rok 2015 ale nebyl jen o nových projektech z dílny portálu eOrlová. Portál se také stal součástí jiných projektů, jako např. přestižní soutěže MISS KARVINSKO, kde jsme v letošním roce působili jako jeden z mediálních partnerů. Spolupráce byla velmi příjemná a jsem velmi rád, že jsme se s ředitelkou soutěže, paní Lucií Dudíkovou dohodli na spolupráci i v následujícím roce 2016.

Příští rok nás čeká opět hodně práce, rozhodně bude portál eOrlová pokračovat ať už v těch současných – načatých projektech, tak i v dalších, které se teprve připravují na papíře. Z novinek, které chystám v roce 2016 mohu snad prozradit, že se více zaměříme na spolkovou a klubovou činnost v našem městě, budeme se snažit zviditelnit kluby a kroužky, které např. přístup k internetu nemají nebo s ním tak dobře neumí.

Rozhodně nás čeká třetí ročník ekologické akce „Ukliďme Česko!“, který i v loňském roce zaznamenal poměrně značný úspěch. Zaměříme se na lokality, které jsme v uplynulých ročnících z kapacitních důvodů nestihli a pokud vše půjde hladce, zapojíme do této společnosti prospěšné aktivity i naše spoluobčany bez domova, kteří by se za odměnu při pomoci uklidit nepořádek v našem městě, mohli bezplatně občerstvit popř. získat nějaké ošacení.

I v příštím roce se zaměříme na rozhovory s osobnostmi našeho města, které bychom rádi doplnili o videoreportáže. Nepřestaneme ani sledovat vývoj situace kolem ZUŠ J. R. Míši v Orlové – Porubě, o jejímž osudu není ještě stále rozhodnuto.

Rád bych také přivítal další spolupracovníky portálu eOrlová, ať už fotografy, tak i hlavně ty, kteří by rádi psali články na zajímavá témata, ať už ze sportovního či kulturního odvětví.

To je v tuto chvíli takový hrubý nástin toho, co nás v roce 2016 čeká a nemine.

Co dodat závěrem? Chtěl bych poděkovat všem čtenářům a fanouškům, kteří jsou s námi a pomáhají tím rozvíjet myšlenku portálu eOrlová. Chtěl bych poděkovat všem partnerům, kteří v uplynulém roce s portálem spolupracovali a to včetně Města Orlová, Domu dětí a mládeže Orlová a Domu kultury města Orlová.

Vážení přátelé, spoluobčané!

Přeji Vám  krásné prožití Vánočních svátků a v Novém roce 2016 hodně zdraví, lásky, životních i pracovních úspěchů, ať vás obklopují jen samí dobří lidé a pozitiva. Děkuji všem za dosavadní přízeň a podporu.

 

Šťastné a veselé mí spoluobčané !

DROZDÍK Petr
šéfredaktor

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..