Víkendové zprávy z Orlové.

Hezké pondělní odpoledne,

máme pro vás pravidelnou rubriku o tom, co se událo přes víkend v Orlové, která vzniká ve spolupráci portálu eOrlová a Policie ČR.

SOBOTA

Během víkendu jsme přijali oznámení o vloupání do zahradní chatky. V městské části Poruba zatím neznámý poberta vypáčil okno do chatky. Uvnitř odcizil elektrický přímotop, křovinořez, konvici, prodlužovací kabel a další věci. Majitel předběžně škodu vyčíslil na bezmála 21 000 Kč.

 

NEDĚLE

V neděli krátce po půlnoci 17letý mladík řídil osobní vozidlo Škoda Felicia. Jel po ulici Slezská k ulici Kpt. Jaroše. Na zvukové a světelné znamení policejní hlídky nereagoval a snažil se ujet.

Po projetí okružní křižovatky vyjel mimo komunikaci a narazil do dopravního značení. I přesto pokračoval v jízdě dál po třídě Masaryka. Svou jízdu nepřizpůsobil technickému stavu vozovky, svým schopnostem a povětrnostním podmínkám. Dostal se do smyku a mimo komunikaci narazil do stromu.

Mladíkova zkouška na přítomnost alkoholu v dechu byla pozitivní, hodnota přesáhla jedno promile. Následně byl převezen na protialkoholní záchytnou stanici, jeho spolucestující, mladíci ve věku 17 a 18 let, odmítli lékařské ošetření.

Mladík je podezřelý ze spáchání provinění ohrožení pod vlivem návykové látky.

Orlová-DN1 Orlová-DN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..