Letošní korunku krásy v soutěži dětské MISS Orlová 2016 získala Petra MINARČÍKOVÁ.

Vážení čtenáři,

MISS Orlová 2014včera odpoledne se konal v Domě dětí a mládeže Orlová, další ročník úspěšné soutěže MISS Orlová, kterou pořádá Dětský parlament Orlová ve spolupráci s Domem dětí a mládeže Orlová.

O titul MISS Orlová se tentokrát utkalo 10 dívek z různých orlovských základních škol. Ty před odbornou porotou, kterou letos tvořili starosta Orlové, Ing. Tomáš KUČA, fotografka Pavla GABYDYLOVÁ, koordinátor sportu a zdravého města Ing. Michal KOZÁK, krejčí Ing. Jiří TYDLAČKA a vedoucí odboru školství města Orlová, paní PaedDr. Zuzana PLOŠKOVÁ – soutěžily ve třech disciplínách

V první soutěžní disciplíně dívky odpovídaly na vylosované otázky týkající se historie města Orlová i její současnosti a doplňovaly lidová rčení. V druhé disciplíně pak za doprovodu zkušené instruktorky cvičily aerobik a v poslední – finálové disciplíně – odborné porotě i divákům představily své taneční umění. Jak je vidět, letošnímu ročníku vládl tanec. Mne osobně jen trochu zamrzelo, že žádná ze soutěžících ve volné disciplíně nezvolila zpěv či hru na nějaký hudební nástroj, ale třeba se dočkáme v příštím ročníku této krásné soutěže.

Finalistky MISS Orlová 2016 (foto Gabzdylová)

Finalistky MISS Orlová 2016 (foto Gabzdylová)

A kdo vyhrál ?

Titul MISS Sympatie Orlová 2016 získala dívka se soutěžním číslem: 8 – Nela NAJKÚTOVÁ, titul MISS Foto Orlová 2016 získala dívka se soutěžním číslem 9. Nikola MÍČKOVÁ, titul 2. vicemiss Orlová 2016 získala dívka s číslem 4. Renata PLÍHALOVÁ, 1. vicemiss Orlová 2016 se stala dívka s číslem 8. Nela NAJKÚTOVÁ a konečně MISS Orlová 2016 se stala dívka se soutěžním číslem 3. – Petra MINAŘÍKOVÁ.

Všem dívkám gratulujeme!

 

A co na své vítězství řekla MISS Orlová 2016 – Petra MINAŘÍKOVÁ ?

IMG_20160225_175913Petro, co říkáte na své vítězství ? 
„Já jsem to vůbec nečekala, je to něco nádherného. Já jsem čekala, že vyhraje úplně jiná holčina, která je krásnější než já.“

Přihlásila ses sama, nebo na doporučení někoho ?
„Já jsem tam šla kvůli kámošce.“

Co by jsi řekla ostatním dívkám do dalšího ročníku MISS Orlová ?
„Určitě ať to zkusí, protože šanci má opravdu každá.“ 

Takže dívky, určitě neváhejte a do dalšího ročníku MISS Orlová se přihlaste. Je to krásná soutěž. V závěru připojuji několik fotografií.

 

FOTOGALERIE

 

DROZDÍK Petr

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..