Prosincový program v Orlové.

Příjemný čtvrteční podvečer,

jak jistě mnozí z vás víte, z důvodu rekonstrukce Náměstí 28. října v Orlové – Lutyni, na kterou tak dlouho Orlované museli čekat, nebude silvestrovský ohňostroj. Dost možná nebude ani tradiční Vánoční strom. V každém případě nezoufejte. I přes tyto technické potíže Město Orlová ve spolupráci s Domem kultury města Orlové připravilo pro občany našeho města bohatý program.

Zahájení oslav konce roku 2016 Orlová začne již koncem listopadu. konkrétně 27. listopadu, kde v areálu letního kina proběhne Zahájení Adventního času s Ježíškovou poštou, stánkovým prodejem, hudebním doprovodem a vzácným hostem – Leonou Machálkovou.

zahajeni-adventniho-casu

 

V pátek 9. prosince pak bude Orlová tradičně vypouštět balónky s přáním Ježíškovi. Sejdeme se opět před Domem kultury města Orlové a společnými silami se pokusíme překonat rekord z roku 2014. Balónky se začnou vydávat od 14:30 hodin a program oficiálně začne v 15:15

vypousteni-balonku-2016

 

Ve středu 14. prosince budeme před Domem kultury města Orlové s regionálním Deníkem a cimbálovou muzikou Olšinka zpívat Vánoční koledy. Rozhodně přijďte a utvořme tak nádhernou atmosféru v našem městě.

cesko_zpiva_koledy-2016

 

A jak jsme již avizovali dříve. V termínu od 12. – 14. prosince 2016 bude probíhat Vánoční výstava na téma BETLÉM. Přihlásit se se svým výtvorem můžete nejpozději do 5. prosince v Domě kultury města Orlové a to buď na emailu: dkmo.bara@email.cz, na telefonním čísle: 596 512 945 nebo osobně přímo v domě kultury.

vanocni-vystava-2016-soutez

 

Pevně věříme, že si i přes rekonstrukci náměstí najdete program, který vás zaujme a potěší. Pokud se budete chtít podělit o nějakou rodinnou fotografii z akce, neváhejte a pošlete nám ji na email: redakce@eorlova.cz popř. ji můžete sami vložit na náš Facebook.

 

DROZDÍK Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..