Neznámý pachatel v noci na sobotu vykradl v Orlové 4 osobní vozidla.

Dobré ráno,

Policie ČR zahájila úkony trestního řízení ve věci vloupání do několika vozidel na území města Orlová, ke kterým došlo v noci na sobotu 4. února.

Zatím neznámý poberta vnikl do vozidla Citroën Jumper, které bylo zaparkováno na ulici Lesní. Pachatel rozbil skleněnou výplň okna, vnitřní prostory prohledal, ale nic neodcizil. Poškozením majiteli způsobil škodu v předběžné škodě 3 000,- Kč.

Téže noci, na ulici Kpt. Jaroše neznámý pachatel násilně vnikl do vozidla Peugeot Partner. Do vozidla pachatel vnikl stejným způsobem, rozbil skleněnou výplň okna dveří. S sebou si odnesl autorádio, odloženou peněženku, platební kartu i kartu na tankování pohonných hmot. Pachatel z vozidla vzal i doklady. Zástupce poškozené organizace předběžnou škodu vyčíslil na 3 200,- Kč.

Na ulici K. Dvořáčka pachatelovým terčem se stalo vozidlo Dacia Logan. Do automobilu vnikl totožným způsobem a uvnitř odcizil autorádio v hodnotě čtyři tisíce korun. Pachatel vzal i hands free, USB, držák na mobilní telefon a další věci.

Poškozením a odcizením věcí pachatel způsobil škodu přesahující deset tisíc korun.

A v neposlední řadě, na ulici Adamusova neznámý pachatel násilně vnikl do vozidla Dacia Dokker. Po rozbití skleněné výplně okna dveří odcizil USB. V tomto případě byla majitelem škoda vyčíslena na 2 150,- Kč.

 

Tiskovou zprávu portálu eOrlová předala, por. Mgr. Bc. Zlatuše Viačková

2 komentáře

  • Jerry on 6.2.2017 at 10:58
  • Reakce

  Tak se mi zdá, že se tady někdo zaměřil na vozidla, která se řadí vesměs mezi vozidla firemní, pracovní atd.Lidé bděte!

  • nebojsa on 7.2.2017 at 21:34
  • Reakce

  na 92% to bude Kuba Jancura znama firma (rozbijeni oken)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..