Další smrtelná nehoda na orlovsku. Řidič přes Lazeckou jel přes 250 Km/h.

9.2.2017 0 Od DROZDÍK Petr

Dobré odpoledne,

jak jsme již ráno informovali. Na Lazecké ulici ve směru z Havířova na Orlovou se opět bouralo. K dopravní nehodě došlo brzy ráno. Portál eOrlová o tom informoval náš čtenář.

Dnes kolem sedmé hodiny ráno jsme přijali oznámení o havarovaném vozidle, které viděl mimo silnici kolemjedoucí řidič. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že ve zdeformovaném vozidle je na místě řidiče mrtvý muž.

Podle prvotních informací a ohledání na místě se domníváme, že osobní vozidlo BMW jelo po ulici Lazecká (spojnice mezi Havířovem a Orlovou), ve směru od Havířova ke křižovatce s Ostravskou.

Z dosud nezjištěných skutečností vozidlo vyjelo mimo komunikaci, narazilo do sloupu elektrického vedení a zastavilo se nárazem do několika stromů. K totožnosti muže máme indicie, nicméně je musíme ověřit.
Policisté silničním úsekům ulic Lazecká a Ostravská věnují v posledních týdnech zvýšenou pozornost a dohled. I přesto došlo k další nehodě se smrtelným zraněním. Dopravně bezpečnostní opatření budou ještě intenzivnější, nicméně apelujeme na řidiče. Tři aspekty, které jsou velmi důležité ……ukázněnost, respektování silničního zákona a opatrnost s ohledem na povětrnostní podmínky.

 

Portálu eOrlová předala tiskovou zprávu, por. Mgr. Bc. Zlatuše Viačková