Policie dopadla drogového dealera v Orlové.

Hezké dopoledne,

přinášíme aktuální tiskovou informaci o skvělém úlovku orlovské kriminálky, která zadržela distributora drog.

V minulých dnech kriminalisté Služby kriminální policie a vyšetřování Orlová zadrželi 32letého muže. Za vinu je mu kladeno, že nejméně od března do října loňského roku pěstoval drogu zvanou marihuana. Sušenou hmotu částečně použil pro svou potřebu, zčásti drogu prodal nebo umožnil užití jiným osobám.


Ve své distribuci měl zařazenou nejenom marihuanu, ale i pervitin. Tuto návykovou látku prodával nejméně od května do září roku 2016.
Při domovní prohlídce byla nalezena mimo jiné sušená hmota, skleněnky, dealerové sáčky a další jiné věci související s trestnou činností.
Komisař proti muži zahájil trestní stíhání a obvinil ho ze spáchání přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Pachatel, který v minulosti byl již třikrát soudně trestán, teď je ohrožen trestem odnětím svobody v trvání od jednoho roku do pěti let.

Portál eOrlová o tom informovala komisařka, por. Mgr. Bc. Zlatuše Viačková

3 komentáře

  • El Pablo on 9.3.2017 at 09:16
  • Reakce

  Gratuluji policii k tak skvělému úlovku.kolik měl doma? pár gramů trávy a trochu pika? To ve městě kde je největší drogová spotřeba pervitinu v ČR berete za skvělý výsledek? Zmizí tenhle vyrostou 3 další. Titulek jak kdyby chytli Escobara a přitom je to nějaký blbej drobný dealerek. Policie by se měla radši soustředit na ty hnusné varny okolo města a na ty co tomu napomáhájí atd atd

  • lord on 10.3.2017 at 20:15
  • Reakce

  Jenom chvála a co těch dalších nejméně 50, co tady pobíhá?

  1. Dobrý den,
   Policie se určitě zaměřuje na všechny, vyšetřování nebude lehká záležitost, ale pokud máte nějaké TIPy, tak můžete klidně Policii poskytnout pro rychlejší vyhledání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..