Potřebujete náhradní vůz? V Orlové seženete již od 500 Kč

Příjemné sobotní odpoledne,

po delší odmlce se opět vracíme k zajímavým rozhovorům s lidmi, kteří v Orlové něco tvoří. A dnes si budeme povídat s jedním s majitelů společnosti Carforall, s. r. o., Tomášem PODHORNÝM a to o pronájmu vozidel.

Každý z nás jsme se jednou ocitli v situaci, kdy jsme potřebovali odvoz, půjčit si auto, protože to své máme např. v servisu apod. Pokud zrovna nemáte havarijní pojištění a pojišťovna vám náhradní vozidlo nezapůjčí, většinou to zkoušíme přes známé a rodinu.

Se zajímavým projektem přišli v Orlové pánové Polášek a Podhorný, kteří založili místní autopůjčovnu a nejen o té jsme si tento týden povídali.

Tomáši, moje první otázka se bude týkat toho nápadu, odkud vlastně vznikl a proč?
„Je to jeden z projektů, který máme společně s kolegou Jiřím Poláškem. Jak určitě víte, tak máme zde fitness centrum a pak jsme se začali zabývat i aukcemi, výkupem havarovaných vozidel a v neposlední řadě i prodejem náhradních dílů. Nápad založit autopůjčovnu vznikl proto, že tady v okolí nic podobného není a rádi bychom nejen Orlovanům nabídli pomocnou ruku, kdy zrovna potřebují vozidlo.“

Odkud vozidla jsou? Jedná se o česká vozidla? Jaké značky si mohu zapůjčit?
„Pronajímáme vozidla z České republiky, která mají jak zákonné povinné ručení tak i havarijní pojištění a v nabídce máme aktuálně 7 vozidel: Škodu Octavii I. a II., Volkswagen Passat, Škodu Fabii, a BMW 530D. Přičemž záloha začíná od 500Kč. 

 

Na jak dlouhou dobu si mohu vozidlo zapůjčit a v jaké provozní době si jej mohu objednat?
„Půjčit si u nás může klient vůz jak krátkodobě tak i dlouhodobě, to už je pak na domluvě. Co se časové flexibility týče, dá se vždy domluvit. Ideální je zavolat si den předem a vozidlo si telefonicky zamluvit. Co se času týče, my fungujeme nonstop, samozřejmě v rozumnou hodinu, zavolat, o půlnoci, s tím, že chci přistavit vozidlo na Stodolní … tak to určitě ne (vtipkuje)“

 

Řekl jste „přistavit“ pochopil jsem správně, e objednaný vůz můžete i klientovi dovézt nebo lze objednat i řidiče?
„Ano, vozidlo jsme schopni po domluvě přistavit na určené místo a to do těch 20 km od Orlové. Řidiče ale zatím nepronajímáme, lze se však domluvit v případě svatby, pro které je právě velmi oblíbené BMW 530D.“

 

Zmínil jste se také o prodeji náhradních dílů. O jakých značkách se zde bavíme?
„Co se náhradních dílů tak v nabídce máme na škodovky a volkswageny.“ 

 

Moje poslední otázka na závěr. Kde můžeme najít nabídku vozů a kontakt, pro objednání?
„Nabídku vozů máme na našich webových stránkách  a facebooku. Zájemci mohou vyplnit přímo poptávkový formulář na stránkách a také nás navštívit osobně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..