Finalistky MISS KARVINSKO 2017 se představují

Příjemné pondělní odpoledne,

prestižní soutěž krásy zralých žen MISS KARVINSKO startuje letos již po šesté. Celkem tři castingy probíhaly v Krajském středisku volného času Juventus v měsíci září a z přihlášených žen postoupilo do finále celkem 16 finalistek. Než si je ale pomalu představíme, pojďme se podívat opět trochu do historie této soutěže a popovídat si s ředitelkou Lucií Dudíkovou, co nového nás letos čeká a nemine na Galavečeru, který se opět uskuteční 1. prosince v karvinském Domě kultury.

Orlová i letos nezůstane bez finalistky MISS

V předchozích dvou ročnících, na kterých byl portál eOrlová mediálním partnerem měla i Orlová své zástupkyně z řad krásných žen. Letošní rok tomu i přes opětovnou převahu karviňaček nebude vyjímkou a to je jedině dobře. Letos naše krásné město budou reprezentovat rovnou 2 ženy, které si níže představíme.

I letos mohou fanoušci hlasovat o titul MISS SYMPATIE KARVINSKO 2017 a to na sociální síti Facebook prostřednictvím „lajků“ ve fotogalerii. Hlasování bylo odstartováno 1. listopadu a potrvá až do finálového večera. Hlasovat můžete ve speciální galerii. Odkaz naleznete níže pod představením finalistek.

 

A jaký ročník bude podle ředitelky Lucie Dudíkové letos?

Paní ředitelko, i letos se společně potkávám u této jedinečné události Karvinského regionu a i když tuším, jaká bude Vaše odpověď. Přesto, nedá mi to, musím se ze zvědavosti zeptat, jak vidíte letošní ročník MISS KARVINSKO, Bude v něčem jiný? Výjimečný?
„Každý ročník je vyjimečný. Letos bojuje nejvíc Finalistek v dějinách MISS KARVINSKO a to rovnou 16 vyjimečných dam.“

I letos je převaha žen z Karviné, ostatní města nám tak trochu v této soutěži zaostávají. Máte proto nějaké své vysvětlení? Není to škoda, že se do takové prestižní soutěže nehrnou i ženy z okolních měst ať to máme trochu vyrovnané?
Nelze ovlivnit z jakých měst se ženy přihlásí. Letos jsou většinou ženy z Karviné, ale také i z Č. Těšína, Orlové, Ostravy, Šenova a Dětmarovic. Za mě spokojenost.

Co je pro Vás jako ředitelku nejtěžší na organizaci? Shánění žen nebo partnerů, sponzorů? Čeho si na spolupráci nejvíce ceníte?
„Soutěž MISS KARVINSKO stojí již 6 let na pevných základech jen díky věrných partnerů. Každým rokem přibývají stále nový Partneři a osobně jsem za to velmi ráda. Tím chci veřejně poděkovat, kteří se podílíte, ať již sponzorsky nebo jinou formou spolupráce. Srdečně děkuji !“

Moje poslední otázka se týká disciplín? Budou letos stejné? Nebo nás čeká nějaká novinka?
Každý rok jsou volné disciplíny novinky soutěžích.“


Finálový Galavečer MISS KARVINSKO 2017 se uskuteční 1.12.2017 v MěDK Karviná v 16:00 hod. Vstupenky na Finálový večer můžete zakoupit ve Fitness Orlando v Karviné.
Těšíme se na Vaší podporu a účast !


A co nám o sobě řekly letošní finalistky ?

Monika Korbasová (Orlová)
Je finalistkou s číslem 1, je jí 33 let a reprezentuje město Orlová.

Pracuje jako koordinátorka řízení kvality a o soutěži se dozvěděla při focení své dcery v agentuře, kterou ředitelka soutěže MISS KARVINSKO, Lucie Dudíková vlastní.

Soutěž je pro ni výzvou, k překonání dalších hranic a zpestření všedních i nevšedních dní. Rodina a přátelé o soutěži vědí a nadšeně ji podporují.

Modelingu by se do budoucna věnovat nechtěla, ale zato má ráda focení, při kterém ráda loví zajímavé momentky, ať už rodiny či přátel.

Kolektiv finalistek vnímá jako dobrou partu vyzrálých žen, maminek a dívek, které spojuje touha zúčastnit se, vyhrát a mít na co vzpomínat.


Lucie Kosydarová (Karviná)
Je finalistkou s číslem 2. a bude prezentovat město Karviná.

Je jí 36let a pracuje jako operátorka výroby zdravotnických prostředků.

Mezi její záliby patří běhání, procházky se psem a rodina.

O soutěži se dozvěděla přes facebook a jak uvádí, její manžel si myslel, že ji nevyberou. V každém případě podporu rodiny má a budou ji fandit.

Ráda se upravuje a proto je tahle soutěž pro ní i novou zkušeností. Konkurenční boj při soutěži nevnímá, spíš se jedná o přátelství a bezva kolektiv.


Silvie Nesládková (Karviná)
Je finalistkou s číslem 3. a bude reprezentovat město Karviná.

Je jí 30let a pracuje jako operátorka ve výrobě  a mezi své koníčky řadí jízdu na kole, plavání, procházky s pejskem, jízdu na koních, hudbu a tanec.

O soutěži se dozvěděla přes internet a paní Dudíkovou.

Soutěží by si chtěla zvednout sebevědomí a něco v životě dokázat. A jak sama říká: „výhra není důležitá. Chci to zkusit a poznat nové kamarádky.

Podpořit jí v soutěži přijde rodina.


Klaudie Szwejdová (Karviná)
Je finalistkou s číslem 4. a bude reprezentovat město Karviná.

Je jí 23. let a pracuje jako operátorka v Ostravě. Mezi její koníčky patří poznávání nových míst, jízda na kole, bruslích a jelikož miluje vodu tak i plavání. Dále na sebe prozradila, že ráda zkouší nové věci.

O soutěži se dozvěděla přes Facebook a přihlásila se do ní, aby si splnila svůj sen. „Vždy jsem si přála, aby o mne někdo pečoval a fotil mne v krásných šatech.“

I když jí známí moc v soutěži oporou nejsou, podporu v soutěži našla u své rodiny, zejména maminky a několika přátel.

Do budoucna se focení nebo modelingu nebrání. Už jednou byla s nabídkou oslovena, ale nevyužila jí. Kolektiv finalistek vnímá velmi pozitivně, až na dvě finalistky.


Monika Ročková (Český Těšín)
Je finalistkou s číslem 5. a prezentovat bude město Český Těšín.

Je jí 36 let a pracuje jako  předák v české výrobní společnosti. Moc ráda tancuje, boxuje (thai box) a ráda si zaboxuje i doma do pytle 🙂

Za záliby bere samozřejmě i své dvě děti.
Do soutěže jí přemluvila její kolegyně z práce a kamarádka zároveň. Ta byla na soutěži minulý rok a má z toho moc pěkné vzpomínky.

Motivovala ji představa poznat nové lidi a zažít něco nového, utéct od stereotypu a trošku se věnovat sama sobě, což dlouho nešlo a také se pobavit.

Rodina i přátelé už to vědí hlavně díky Facebooku, reagují různě, rodina ji fandí, přátelé kteří ji znají moc dobře se diví, jelikož ví, že na holčičí věci jako jsou podpatky apod. není.  U známých  zažila i posměšky, ale bere to sportovně.

Modeling by ji určitě bavil, hlavně focení. Pokud by tedy byla příležitost, určitě by neváhala. Od soutěže očekává možná zvýšení sebevědomí, snad i nové kamarádství a překonání sama sebe.

V kolektivu finalistek panuje přátelská nálada, vzájemně si pomáhají a baví se. Doufá, že po skončení soutěže zůstanou přáteli a budou se i jako ostatní finalistky předchozích ročníků scházet třeba při šálku dobré kávy. „Myslím, že každá z nás si tam našla někoho s kým se bude bavit, tedy já určitě!“


Simona Swaczynová (Karviná)
Je finalistkou s číslem 6. a bude reprezentovat město Karviná.

Je jí 39let a pracuje jako recepční ve fitness centru a soukromě i jako trenérka.

Její záliby jsou spojené s fitness , ráda sportuje

O soutěži ví již od prvního ročníku, a motivace? „Okusit taky něco z jiného soudku :-)“

Její nejbližší přátelé byli překvapeni, když se dozvěděli, že se přihlásila na MISS KARVINSKO – tajila to do poslední chvíle , dokud to šlo.

Závodí v naturální kulturistice Fitness Figur, a to jí moc baví.

Do budoucna by ráda dále pomáhala lidem, kteří mají problémy s nadváhou a cvičením. Do modelingu či focení by se tedy aktuálně nehrnula. Od soutěže očekává tedy jen další životní zkušenosti.

Kolektiv vnímá jako dobrou partu, která drží při sobě a vzájemně si pomáhá. Konkurenci tedy mezi sebou nevidí, právě naopak, vychází spolu dobře.


Gabriela Pazderková (Havířov)
Je finalistkou s číslem 7. a bude reprezentovat město Karviná.

Je jí 34let a narodila se v Havířově.

Momentálně je na rodičovské dovolené a pracuje jako administrátorka ve skladě.

Má 4leté zkušenosti s provozováním butiku, kde prodávala licenční oblečení pro děti a dámskou módu. Aktuálně se věnuje svým dětem a rodině.

O soutěži se dozvěděla z Facebooku. „Před 6 lety mne oslovila ředitelka soutěže Lucie Dudíková, ale tehdy jsem na to neměla odvahu a tak jsem raději chodila jako divák. Letos jsme si s kamarádkou řekly, že to zkusíme – společně. A tak jsme si dodaly odvahy a moc jsme si přály, abychom se do finále probojovaly. A ono to vyšlo! Tak teď můžeme krásně prožít ty krásné chvíle připrav společně. Určitě nemám sebevědomí, jak si někdo může myslet, jen jsem vše přehodnotila a říkám si, že není se čeho bát, zkusit se má vše.“

Soutěž vnímá jako zpestření při rodičovské dovolené.  „Mé dny jsou každý den stejné – děti, domácnost, škola, tréninky a na sebe nemám moc času. Takže nechat se obléci do krásných šatů, nalíčit, učesat a strávit příjemné chvíle v dobré společnosti,  to je pro mne krásnou odměnou 🙂

Soutěží MISS KARVINSKO si spolu s dcerou splní sen. Obě milují tanec a proto se tedy moc těší na volnou disciplínu. A to už považují za velkou výhru.  Podporu a pomoc při hlídání nalezla jak u rodiny tak i přátel, kterým za to moc děkuje.

Kolektiv finalistek je pro ni skvělý, dokáží se zasmát, poradit si a vzájemně si pomoci. Je ráda za to, že i ostatní to berou jako zábavu a věří, že si finálový galavečer společně moc užijí. Štěstí v soutěži přeje všem finalistkám.

A co vzkazuje ostatním ženám, které dosud se soutěží váhaly?
Všem ženám bych chtěla vzkázat: NEBOJTE SE PŘIHLÁSIT  příští rok do této krásné soutěže. Vemte kamarádku a podpořte se navzájem. Nesbírejte odvahu jako já 6 let. Tento projekt dává šanci všem. Nevšímejte si okolí, je to jen závist.  Díky této soutěži poznáte nové přátele.“


Kateřina Petričáková (Karviná)
Je finalistkou s číslem 8. a bude  reprezentovat město Karviná.

Je jí 31 let  a pracuje jako operátorka výroby.

Ve svém volnem čase poslouchá hudbu a ráda chodí do přírody.

O soutěži jí řekla její sestra Míša a motivaci je jí dcera Valerie. „Chci ji ukázat, že v životě není důležité vyhrávat, ale zúčastnit se, zkoušet a bojovat. Zvládat situace které v životě mnohdy přijdou.  A já chci byt na sebe pyšná, že jsem soutěž zvládla co nejlépe.“ prozrazuje finalistka Petričáková.

Podporu nalezla finalistka i u rodiny, která ji přijde podpořit i na finálový večer.

A jaký je její vzkaz čtenářům a maminkám, které dosud váhaly se do soutěže přihlásit? „Chtěla bych MISS KARVINSKO 2017 zvládnout bez trapasu a podobně. Vydat ze sebe maximum. Nikdy nebudu litovat, že jsem to zkusila, už ted v průběhu mám spoustu zkušeností a vznikají mezi námi přátelství. Kolektiv je super a já doufám, že se v hojném počtu budeme scházet i po soutěži.


Lenka Horsinková (Karviná)
Je finalistkou s číslem 9. a bude reprezentovat město Karviná.

Je jí 33 let a pracuje jako skladnice. Aktuálně je však na mateřské dovolené. Co se koníčků týká, kromě rodiny, které se věnuje ve většině svého času,  má ráda sport (konkrétně běh), práci na zahrádce, tanec a vaření.

O soutěži  se dozvěděla z Facebooku. „Přihlásila jsem se spolu s mou kamarádkou, která je také ve finále. Hlavní důvod byl ten, že jsem chtěla vyběhnout z každodenního stereotypu a užívat si ty skvělé chvilky, kdy se bude naopak starat někdo o mě. Tuto soutěž jsem si šla užít a zažít nové věci a získat nové přátele.“

Pro rodinu bylo její přihlášení do soutěže velkým překvapením, ale má v ní velkou oporu. Paní Lenka se v budoucnu věnovat modelingu nechce, „jsem na to moc malá :-D“ jak uvádí.  „Kdysi jsem něco málo nafotila, ale nic velkého 🙂 Soutěž je pro mě takové zpestření mé rodičovské dovolené. Očekávám skvěle strávený čas s úžasným kolektivem skvělých lidí.“

Líbí se jí celý kolektiv soutěže, který je podle ni velmi přátelský. Finalistky si navzájem pomáhají jak při výběru šatů tak s dopravou na různá místa setkání. Rivalitu mezi finalistkami nevnímá.


Gabriela Protivánská (Petrovice u Karviné)
Je finalistkou s číslem 10. a reprezentovat bude město Petrovice u Karviné.

Je jí 40let, je vdaná a pochází z Petrovic u Karviné. Aktuálně bydlí v Šenově a má 3 děti.

Pracuje jako vlasová stylistka.

Jejím největším koníčkem je její rodina a její práce.

Také se ráda věnuje módě, bylinkám,  flóristice a své krásné zahradě.  V soutěži jí podporuje hlavně manžel a děti a také hodně známých. Je ráda, že obdržela příležitost se ve svých  letech zúčastnit této soutěže. Je hrdá na to, že může soutěžit hlavně v svém rodném městě.

O kolektivu si myslí, že se sešla príma parta. Jejím mottem je život sám …. Svým fanouškům by ráda touto cestou vyjádřila svůj dík za podporu v soutěži, které si velmi váží.

ukotveni


Renata Kovalova (Karviná)
Je finalistkou s číslem 11. a reprezentovat bude město Karviná.

Je jí 40let ,  a pracuje jako servírka.

Mezi její záliby patří: sport, příroda a děti´.

O soutěži MISS KARVINSKO se dozvěděla na Facebooku a rodina jí v soutěži podporuje.

Příležitosti pro modeling či focení se nebrání. Soutěž každopádně bere jako zpestření běžného života.

Mezi finalistkami určitý boj mezi soutěžícími  tam je. Kolektiv zatím super.


Katerina Grobelná (Karviná)
Je finalistkou s číslem 12. a bude reprezentovat město Karviná.

Je jí 36let a pracuje jako stevardka (momentálně ukončená rodičovská dovolená). Sice pochází z Karviné, ale už rok bydlí v Dětmarovicích.

Ráda sportuje. cestuje, čte knihy a zajímá se o alternativní medicínu.

Jejím MOTTEM je: „Chtěj prožít svůj sen, ne prosnít svůj život!“

O soutěži se dozvěděla z internetu a k přihlášení ji motivoval její přátel.

Rodina o  přihlášení  do soutěže nevěděla, bylo to pro ně velké překvapení.

Pokud by se jí naskytla příležitost věnovat se modelingu či focení, zvážila by to.  Soutěž je pro ni zpestřením stereotypního života při výchově dětí. A od soutěže očekává získání zkušeností z modelingu (ladná chůze, správné držení těla, péče o sebe a teké navázání nových  přátelství) A také spoustu krásných zážitků. S ostatními finalistkami si dobře rozumí. Jsou prý dobrá parta.


Marie Sargankova (Ostrava)
Je finalistkou s číslem 13. a bude reprezentovat město Ostrava.

Je jí 27let a pracuje jako kadeřnice.

Její koníčky jsou, hra na klavír, cestování, brusle a hudba.

O soutěži  se dozvěděla z internetu( Facebook) s řekla si, proč to nezkusit a ukázat, že maminka může být krásná a svá v každém věku.

Rodina mi fandí, i když ze strany okolí jsem sklidila velkou kritiku typu : proč se hlásíš do téhle soutěže, když jsi tlustá? Nemáš na to a podobně.“

Od této soutěže očekává spoustu zážitků a nových zkušeností a taky super lidi a přátele. Modelingu se nejspíš věnovat nechce, protože na to nemá míry, „leda tak miss boubelka“ dodává s úsměvem.

A co vzkazuje čtenářkám? „Myslím si, že jsme se sešli dobrá parta, ale znáte to, nikdy to nikde není 100% vždy se najde někdo, kdo vybočuje z davu …. ale to si myslím, že se teprve projeví 🙂 anebo se třeba pletu, a všichni budem naladění na stejně vlně :-D“


Věra Górecká (Orlová)
Je finalistkou s číslem 14. a bude reprezentovat město  Orlová.

Věře je 42let, pochází z Dětmarovic, ale pracuje v Orlové.

Pracuje na odboru dopravy v Orlové. Mezi své koníčky řadí rodinu, hudbu a cestování.

Soutěž MISS KARVINSKO zná již od samého počátku jejího vzniku. K přihlášení ji motivovala její dcera.

Podporu v soutěži nalezla finalistka mezi rodinou a přáteli. Modeling či focení by radši přenechala jiným, takže o něm do budoucna neuvažuje.

Finalistky vnímá jako ženy s jistými životními zkušenostmi, které se vzájemně podporují. Je tedy ráda, že mezi nimi nepanuje konkurenční boj a jsou přátelské.


Jana Jemalová (Orlová)
Je finalistkou s číslem 15. a bude reprezentovat město Orlová.

Je jí 35let a pracuje jako odborná asistentka na úseků účetních a tiskových služeb.

Mezi její koníčky patří aerobic, tanec (hip hop, burlesque, latina) a ráda by ještě zkusila pole dance.

O soutěži se dozvěděla náhodou z internetu a přihlásila se proto, aby zažila něco nevšedního a poznala nové lidi.

Jak na soutěž reaguje rodina a přátelé?
Ví to jen manžel,  aby se nedivil,  proč každý víkend jezdím na tři hodiny pryč z domu. Jinak to nikomu neříkám, ale facebook to řekne asi za mne“

Ptali jsme opět, zda by se chtěla věnovat do budoucna modelingu či focení a co od soutěže očekává.
Tak samozřejmě kontrakt v Milánu, Paříži ani New Yorku neočekávám, tuto první ligu si možná mohou v budoucnu zahrát mé dcery, pro mne je to zábava, i když, kdyby někdo chtěl fotit matku dvou dětí, proč ne, baví mne to.“

Závěrem už jen dodává, že holky i tým, který o finalistky pečuje jsou prima, je to zábava, legrace a to je jeden z důvodů, proč do toho šla


Petra Procházková (Karviná)
Je finalistkou s číslem 16. a bude reprezentovat město Karviná.

Je jí 31 let a v současné době pracuje jako asistentka.

Mezi své koníčky řadí běhání ( běhá denně ráno do práce) a také běhy na 10 km.  Cvičí ráda ve fitku, má ráda kolo, a podniká výlety do našich malebných Beskyd. Je milovníkem horské turistiky.

Ráda se stará o svou dceru, a mezi další záliby patří její kamarádky, internet,  facebook a poznávání nových lidí.

Do soutěže se přihlásila proto, že chce zkusit něco nového.  Miluje šaty, kterých je podle ní v soutěži mnoho. Rodina a přátelé ji v soutěži podporují. Do budoucna by se nějakému focení nebránila.  Atmosféru mezi finalistkami hodnotí velmi kladně, každá se těší na výhru, ale spíše si to celé užívají a navazují nová přátelství. Chodí spolu na kafe apod.


 

Závěrem

Tak toto je 16 finalistek letošního ročníku MISS KARVINSKO, které se budou ucházet o korunku. Hlasovat pro svou favoritku můžete  „lajkováním“. Hlasovací galerii naleznete zde.
Pokud se chce zúčastnit finálového galavečera, určitě spěchejte s koupí vstupenky. Ty můžete zakoupit  v  Fitness Orlando  Karviná, na adrese: Masarykovo nám. 93/30, Karviná – Fryštát.
DROZDÍK Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..