Práce

Nabídky práce v Orlové

Nabídky práce v Orlové

Vážení spoluobčané,

V dnešní době je práce opravdu nedostatek a lidéDomácí se většinou snaží prioritně najít Přehled stránek práci v místě svého bydliště, převážně z ekonomických důvodů, ale také časových, aby neprocestovali půl dne za zaměstnáním, ale aby mohli po práci věnovat tento čas své rodině či odpočinku.

V této kategorii naleznete pracovní nabídky ve městě Orlová, které budou nalezeny na internetových portálech práce či informačních letáčcích. Samozřejmě tímto vyzýváme i místní podnikatele a firmy v Orlové, aby své nabídky práce zasílali do redakce, pokud jej chtějí zdarma zveřejnit.

Rádi bychom ale UPOZORNILI, že eOrlová není ZPROSTŘEDKOVATELEM zaměstnání, ani nebude přijímat životopisy, tyto emaily budou ihned smazány. Je zapotřebí dbát pokynů v inzerátech a zasílat své žádosti na správnou adresu.

Pevně věříme, že tento projekt vám pomůže najít práci.

Prosím, berte na zřetel, že portál eOrlová neručí za aktuálnost a pravdivost inzerátu, inzerent je 
povinen podávat informace o volném pracovním místě či brigádě pravdivě a také je aktualizovat. Po obsazení pracovní pozice je inzerát stažen.
Děkujeme za pochopení.

Nabídky práce v Orlové

Nabídky práce v Orlové

Číšník / servírka
Ristorante Alfredo

Vloženo: 19. 6. 2023

Počet volných míst: 
Provoz: neuvedeno
Datum nástupu: ihned
Mzda:  neuvedeno

Požadavky:
V případě zájmu volejte na číslo.: 608-549-001.

Brigády v Orlové

Vážení čtenáři, tato podsekce bude informovat o dostupných brigádách v Orlové. Snahou portálu eOrlová je zjednodušit hledání práce přes letní prázdniny a proto jsme namátkově kontrolujeme nabídky našich obchodních řetězců v Orlové a okolí jako je Ahold, Penny Market, Billa, Lídl, Kaufland, Deichmann, Planeo Elektro, Pepco, Takko Fashion, Jysk, Sportisimo, Drogérie DM a další obchody v Orlové, zda se …

7 komentářů

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • Radka Nováková on 13.10.2013 at 17:46
  • Reakce

  Měla bych zájem o práci trafikantky.Budu ráda pokud se mi ozvete.Tel.773081131

  • Barbora on 4.11.2013 at 09:19
  • Reakce

  Dobrý den , hledám jakoukoliv praci ráda se přiučim jinak jsem vyučena jako servirka pošlu vám i životopis. Mám zkušenosti s komunikaci , s penězma , ochota, přiučit se ,nabízet jinak děkuju za odpověd

  1. Hezký večer Báro,

   zkuste pozorněji číst naši rubriku Práce na webu. Rádi bychom pomohli, ale nezprostředkováváme práci, pouze pokud se nám dostane do ruky nějaká dobrá nabídka, tak ji zveřejňujeme pro přehlednější hledání práce v Orlové.
   Přejeme hodně štěstí při hledání práce.

   DROZDÍK Petr
   vedoucí projektu eOrlová

  • jana on 15.7.2015 at 20:23
  • Reakce

  Dobry vecer berete do obchodu albert nebo lidl na vibalovani zbizi nebi neco jineho jen ne pokladni dekuji ferkova

  1. Dobrý den paní Ferková,
   v tuto chvíli nevíme o žádné takové pozici, kterou by společnost Albert nabízela. Jejich stránky pečlivě sledujeme, zkoušejte pravidelně koukat na naši rubriku práce a třeba se tam brzy něco takového objeví.

  • Markéta on 7.12.2015 at 13:27
  • Reakce

  Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli berete i např.16 lete na brigády , mám i zdravotní potravinářský prukaz , tedkom mam praxi v Tescu Havířově , jsem zaučená na Lahudkach tak i vybalování zboží , ale nebránila bych se práci jako uklízačka apod . děkuji moc za odpověd .

  1. Dobrý den Markéto,
   s tímto dotazem se musíte obrátit přímo na poskytovatele brigády z inzerátu.
   Hezký den

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..