Zpět na Ukliďme Orlovou !

6. ročník (2022)

Příjemný den všem,

Často se o Orlové píše, že je nejhorší město v Česku. Není tomu tak! Protože tady máme spoustu dobrých občanů, kteří se podílí na tom, aby se nám tady lépe žilo.


Po dvouleté odmlce se opět vracíme s oblíbenou akcí Ukliďme Orlovou, která pomáhá nejen s nepořádkem v našem městě, ale také stmeluje lidi, utváří nová přátelství a napomáhá s osvětou k ochraně přírody a okolí ve kterém žijeme.
V dnešní době se stává frajeřinou a bohužel i standardem, že obal od hamburgeru a prázdnou plechovku od Coly hodíme na zem, či ke stromu, že pračku či sjeté pneumatiky vyložíme z auta někde na okraji obce, než abychom je odvezli kousek dál do sběrného dvora. Je to smutná realita dnešní doby!

Ukliďme Česko to pomáhá změnit. Přiložte ruku k dílu i Vy a pojďme společně podpořit tuto iniciativu – pro nás, naše město, pro naše děti a jejich budoucnost. Ať se jednoho dne nevzbudíme na smetišti.


Spouštíme registraci dobrovolníků již nyní, abychom věděli, kolik pomůcek a dalších věci připravit. Přihlásit se můžete pomocí odkazu níže a to jako jednotlivec, nebo skupina, kde uvedete počet vašich dobrovolníků. Celá akce se uskuteční první dubnovou sobotu dopoledne, tedy 2. DUBNA 2022. Registrace je však z organizačních důvodů nutno uzavřít nejpozději 20. BŘEZNA 2022 o půlnoci.


Sledujte tedy novinky na našich stránkách i na Facebooku v události a v případě jakýchkoliv dotazů mne prosím kontaktujte. Závěrem už jen taková malá symbolická pozvánka na letošní úklidovou akci:

DROZDÍK Petr
organizátor úklidu


Související články

Jak se zaregistrovat jako dobrovolník?
1. tisková zpráva – 11. února 2022 – Již za 50. dní proběhne tradiční jarní úklid. Přidáte se?