Jak se registrovat na Ukliďme Orlovou

Těší mne, že jste se dostali až sem a že se chcete registrovat jako dobrovolník na letošní úklidovou akci našeho města Orlová. Níže naleznete obrázkový návod s popisky, jak na to. Pokud by přece jen byly nějaké problémy s registrací, tak mi napište, nebo zavolejte, popř. zanechte SMS a já Vám zavolám zpátky. Kontakty najdete na konci článku.

  1. VYPLNĚNÍ REGISTRACE
    na tuto stránku jste se dostali přes odkaz, který je k dispozici na Facebook události akce, popř. přes QR kód, který jsme nechali kolovat na sociálních sítích. Adresa registračního formuláře pro akci v Orlové je tato: https://www.uklidmecesko.cz/event/30358
    Klikněte tedy na odkaz dle šipky – Registrovat jako nový dobrovolník.

!POZOR ! POKUD BYSTE SE REGISTROVALI MIMO HLAVNÍ ODKAZ, ALE ROVNOU PŘES WEBOVÉ STRÁNKY WWW.UKLIDMECESKO.CZ, JE NUTNO SE PO PŘIHLÁŠENÍ PŘES ÚDAJE, KTERÉ VÁM PŘÍJDOU DO EMAILU, PŘIŘADIT MANUÁLNĚ K UKLIDOVÉ AKCI UKLIĎME ORLOVOU! JINAK O VÁS NEBUDEME VĚDĚT.

2. VYPLNĚNÍ VAŠICH ÚDAJŮ
zde je potřeba vyplnit údaje o Vaší osobě, popř. pokud registrujete skupinku lidí, např. sportovní klub či jinou organizaci, kde vás bude více dobrovolníků, do názvu vyplňte svůj název nebo označení. Počet členů – dobrovolníků, kteří se akce zúčastní, vyplníte později. Po odeslání vašich údajů vyčkejte na potvrzení registrace, která vám přijde na Vámi zadaný email.

3. POTVRZENÍ REGISTRACE A VAŠE PŘIHLÁŠENÍ
zde vidíte ukázku registračního emailu, který Vám přijde obratem. Najdete v něm Vaše přihlašovací údaje, které použijete pro vaše přihlášení k akci.

REGISTRACE A POČET DOBROVOLNÍKŮ JE DŮLEŽITÁ! Podle toho můžeme včas zajistit potřebné pomůcky, případné občerstvení a technické záležitosti týkající se akce, jako výběr lokalit apod. Registraci ukončíme 20. března o půlnoci! Pak již nebude jistota, že pro Vás budeme mít rukavice, občerstvení apod. Přidat se ale samozřejmě můžete i bez registrace.

4. PŘIHLÁŠENÍ DOBROVOLNÍKA
Po přihlášení můžete Vaše údaje upravovat, přidávat počet vlastních dobrovolníků – např. když jde celá rodina, tak přidáte počet ostatních členů, kteří se zúčastní. Nebo pokud jste zájmový spolek, tak zde upravíte počet dobrovolníků, kteří za vaši organizaci půjdou na akci).

! POZOR! v záložce „úklidová akce, ke které jsem přiřazen“ si zkontrolujte, zda jste registrovaní pod orlovou, pokud ne, v této záložce je potřeba danou akci manuálně vybrat. Stačí zadat slovo Orlová.

5. EDITACE VAŠICH ÚDAJŮ A PŘIDÁNÍ ČLENŮ RODINY, ČLENŮ KLUBU, SPOLKU
zde můžete upravovat vaše registrační údaje a doplňovat počet vlastních dobrovolníků, třeba členů rodiny, členů sportovního klubu či jiného spolku, abyste nemuseli každého registrovat zvlášť.

Závěrem

jak vidíte, registrace není složitá, pokud by k ní ale byly jakékoliv dotazy, tak mi neváhejte napsat na email: petr@drozdik.cz, nebo mne kontaktujte na telefonním čísle: 721-828-599.

DROZDÍK Petr
organizátor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..