Prohlášení autora projektu eOrlová

Vážení přátelé a příznivci portálu eOrlová,

včera jsem byl „informován“ o článku na webových stránkách www.orloviny.cz , které podle mých informací spravuje zastupitel města Orlová, pan Ing. Waldemar Danělišyn.

Pan inženýr poukázal na mou osobní neprofesionalitu, jelikož jsem neuvedl do některých článků uvedených na portále eOrlová zdroj informací, ze kterých jsem čerpal. Tuto chybu uznávám a sjednal jsem patřičnou nápravu.

Rád bych zdůraznil, že nebylo a není mým úmyslem kopírovat obsahy jiných webů a vydávat je za své, domníval jsem se, že výraz „informační portál“ bude chápán jako portál, kde je možno nalézt jakékoliv informace o dění, kultuře, sportu a dalších aktivitách města Orlová na jednom místě, a je tedy zřejmé, že autoři článků budou čerpat informace z cizích zdrojů. Každopádně  chybu uznávám a sjednal jsem patřičnou nápravu, abych nebyl nařčen z plagiátorství,  a pevně věřím, že náprava nedostatků a veřejná omluva bude chápána jako důkaz mého transformovaného přístupu, který se mohl jevit poněkud lhostejný, a toho se rád do budoucna vyvaruji.

Podnětů ze strany čtenářů portálu si nesmírně vážím a dokáži přijmout kritiku, kterou vnímám jako správnou cestu k dokonalosti a profesionalitě, které bych chtěl dosáhnout.

Na závěr bych bych věnoval pár slov k poslání portálu eOrlová.

Tento portál jsem založil s úmyslem vytvořit ucelený zdroj informací pro všechny občany města Orlová ale i široké okolí, zdroj informací, který bude dostupný i na sociálních sítích jako je Facebook, Twitter, Google+ a YouTube. Nechci, aby tento projekt byl chápán jako jakýsi blog jednotlivce, ale aby se do projektu zapojili i jeho čtenáři samotní, a to svými příspěvky, názory, komentáři, podněty na témata která je zajímají a o kterých by rádi hovořili.

Tento cíl jsem již zveřejnil na začátku projektu, kde jsem uvedl, že uvítám jakoukoliv spolupráci ať už se jedná o firmu, místní klub, sdružení, město Orlová či jednotlivece.

Děkuji Vám za pozornost

 

DROZDÍK Petr
vedoucí projektu eOrlová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..