DDM Orlová zahajuje zápis do TK Kmit

DDM Orlová zahajuje zápis do TK Kmit

26.8.2012 0 Od DROZDÍK Petr

TK Kmit je velmi úspěšný taneční klub v Orlové. Každoročně se může pochlubit svými výjimečnými výkony pod vedením Gabriely Kristen a dalších trenérek, které dětem věnují  profesionální přístup a především lásku k tanci.

O TK Kmit Orlová

Taneční klub KMIT Orlová

Taneční klub KMIT Orlová

taneční klub vede v Orlové Gabriela Kristen spolu s dalšími instruktorkami. Byl založen  1. září 1999 a sídlí v DDM Orlová.

Taneční klub KMIT se může pochlubit pestrou nabídkou stylů, které se mohou děti naučit a opravdu si zde přijde každý na své.  Disco dance, street dance,break dance, zumbu či mažoretky.

Taneční klub čítá přibližně 500 členů a věková kategorie je od 3 – 50let což je velmi chválihodné.

 

 

Jejich vystoupení je možno vidět po celé republice, jsou součástí různých společenských akcí a prezentují město Orlová i na tanečních soutěžích. Úspěchy tohoto klubu si můžete prohlédnout zde

Kolektiv trenérů tanečního klubu Kmit je složen s mladých lidí, které tanec baví a předávají tak svou lásku k tanci s uměním dál a za tuto práci jim patří velký dík..

Od záři začíná zápis do tanečního klubu, který bude probíhat od 3.9. do 14.9.2012 vždy od 15.00 do 18.00 hod v DDM Orlová – taneční sál (1. patro)
Informace poskytla Gabriela Kristen