Mateřská dovolená nemusí být stereotypem

17.9.2012 0 Od DROZDÍK Petr

V roce 2003 byl několika maminkami v Orlové založen Baby Club. Jehož cílem bylo spojit maminky na mateřské dovolené, možnost se sejít, popovídat si o každodenních starostech i radostech, které s sebou přináší péče o miminko.

Bejbáček Orlová

Bejbáček Orlová

Dá se říci, že je to i takový útěk ze stereotypu, kdy každodenní péče o miminko nemusí být stereotypem, ale že toto skvělé období plné radosti lze obohatit o společné zájmy a aktivity. Z Baby Clubu Orlová se postupem času stal dnes již známý Bejbáček, který nabízí nejen pro maminky, ale také tatínky, babičky, dědečky spoustu aktivit s mrňousky.

Ve větší skupině si tak mohou všichni kreslit, tančit, hrát si, vytvářet různé ozdoby, či si jen povídat a předávat si vlastní zkušenosti s péčí o miminko.

Možnosti, které Bejáček nabízí je spousty, nechybí ani pořádání karnevalů, mikulášských večírků, soutěží, výletů a dalších aktivit.

Bejbáček se může pochlubit nejednou generací mrňousků, které již  odrostly v tomto příjemném prostředí a nyní jsou z nich školáci. A myslíte že tím to všechno končí? Kdepak! Jsou z nich kamarádi! A to je obrovské plus, protože díky společným aktivitám se buduje krásné přátelství, které trvá hodně dlouho.

Bejbáček je vynikající možnost jak dopřát dětem krásné dětství a spoustu přátel. Jak můžete snadno Vaše dítě naučit sousty krásných věcí, kde nechybí zábava a legrace.