Na co se můžeme těšit v Lídlu v Orlové ?

Obchodní dům Lídl roste v Orlové – Lutyni velmi rychle. Budova je již téměř hotová a nyní probíhají poslední úpravy před otevřením.

Úpravy se dočkala i cesta, která dostala nový koberec a byly také vytvořeny nové chodníky.

Všechny zajímá, proč vlastně Lídl v Orlové staví svůj obchodní dům, co nám obyvatelům města přinese nového oproti rozsáhlé konkurenci? Kolik pracovních míst Lídl v Orlové vytvoří.

Tyto ale i spousty dalších dotazů kolují celou Orlovou.

Váš portál eOrlová se tedy na tyto, ale i další dotazy týkající se obchodního domu Lídl v Orlové zeptala přímo tiskové mluvčí společnosti Lídl, paní Anny Těžké.

Lídl Orlová

Lídl Orlová

Odpovědi pro Informační a kulturně společenský portál města Orlová – 11. 10. 2012

 

Proč si Vaše společnost vybrala právě město Orlová pro výstavbu OD Lidl. Orlová je poměrně malé město a již zde máme obchodní domy Albert, Penny Market, Billa a dále se připravuje stavba OD Kaufland. Nemyslíte si, že tolik obchodních domů v tak malém městě je spíš zbytečná investice?

 

Město Orlová považujeme za strategickou spádovou oblast vzhledem k jeho jedinečné poloze mezi Ostravou a Karvinou. V Orlové se nám podařilo na velmi atraktivním místě zrealizovat zajímavý koncept, který nám umožní nabídnout kvalitní potraviny a služby, díky kterým jsme uspěli i v ostatních lokalitách.

 

Všimli jsme si, že hlavní poutač nenese pouze logo OD Lidl, ale i ostatních obchodních domů jako KIK.  Kolik obchodů vlastně v projektu výstavby bude a čím hodláte zákazníky upoutat?

 

V areálu prodejny Lidl v Orlové zákazníci naleznou vedle prodejny potravin také řeznictví, prodejnu textilu, lékárnu a prodejnu tabáku.

 

Naše zákazníky chceme upoutat šíří a kvalitou nabízeného zboží, a to v duchu naší filosofie, že kvalita může být za přijatelnou cenu. Pestrá nabídka tematických týdnů je také jedním z důvodů, proč se k nám lidé rádi vracejí. Věříme, že místní veřejnost naši nabídku ocení.

 

Lidl má být otevřen někdy v listopadu, chystáte nějakou speciální otevírací akci? Nějaký program pro děti? Nebo jiný program pro první otevření obchodního domu?

 

U příležitosti slavnostního otevření nové prodejny v Orlové budou mít zákazníci možnost ochutnat pokrmy připravené z vlastních produktů Lidl. Děti se mohou těšit na bohatý program s mnoha atrakcemi.

 

 Předpokládáme, že budete nabírat spousty zaměstnanců pro nový obchodní dům. O jaká pracovní místa půjde a kde se mohou případní uchazeči hlásit. Dáte nám nějaké tipy k výběrovému řízení? Na Vašich internetových stránkách jsme zatím volná místa pro Orlovou nenašli.

V souvislosti s otevřením nové prodejny byla veřejnosti nabídnuta nová pracovní místa. Výběr těchto pozic byl uskutečněn již několik měsíců předem a probíhal prostřednictvím našich internetových stránek a pracovního portálu www.prace.cz.

 

V případě navyšování počtu zaměstnanců budeme veřejnost včas informovat, a proto sledujte naše internetové stránky i již zmíněný pracovní portál.

 

Závěrem, bychom dát prostor Vám. Čím zákazníky z Orlové chcete oslovit a co byste jim chtěli vzkázat.

 

Nové zákazníky bychom rádi oslovili naší filozofií, která spočívá v nabídce produktů především vlastních značek. Vysokou kvalitu těchto produktů dokládají četná umístění na předních místech spotřebitelských testů, které oceňují vyvážený poměr mezi cenou a kvalitou.

 

O společnosti Lidl

Společnost Lidl otevřela prvních 14 prodejen v České republice v roce 2003. V průběhu jejího působení na českém trhu rozšířila obchodní síť na 227 prodejen. Lidl se již počtvrté stal Obchodníkem roku.  Blízkost prodejen k zákazníkům a jednoduchost prodeje jsou základem úspěchu společnosti. Prodejny Lidl jsou specifické pro svou vysokou funkčnost, účelovost, příjemné a čisté prostředí. Jasné a přehledné rozdělení jednotlivých uliček umožňuje zákazníkovi rychlou a jednoduchou orientaci. Na prvním místě společnosti vždy stojí zákazník.

Kromě značkových výrobků naleznou zákazníci v regálech obchodů Lidl také vynikající produkty prodávané pod vlastní značkou včetně širokého výběru mléčných a chlazených výrobků, uzenin, ryb a drůbežího masa. Navíc denně nechybí čerstvé ovoce a zelenina a rozmanitý výběr pečiva. Veškerý sortiment zboží podléhá neustále přísné kontrole kvality a pouze dodavatelé, kteří tyto vysoké normy kvality splňují, mohou své zboží do Lidlu dodávat. Důležitou zárukou čerstvosti je také krátká dodací cesta a okamžitá překládka zboží.

Společnost Lidl pro své zákazníky připravuje pravidelně slevové akce a speciální tematické týdny. Kromě potravinářského sortimentu jsou v rámci těchto akcí nabízeny také potřeby pro domácnost, kancelář, sport, zábavu nebo kutilství. Více informací na www.lidl.cz.

 

Anna Těžká
Tel: +420 251 178 688
Mobil: +420 725 933 089
anna.tezka@lidl.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..