Co přinese obchodní dům Kaufland v Orlové ?

V listopadu tohoto roku se nám otevře na pozemcích orlovské nemocnice nový obchodní dům Lídl jak jsme Vás již informovali v předešlých článcích.

Samozřejmě nemůžeme opomenout výstavbu dalšího obchodního domu v Orlové a to Kauflandu, který se staví pro  změnu na pozemcích ČSAD Orlová.

Stavba Lídlu v Orlové

Stavba Lídlu v Orlové

Oslovili jsme tiskové oddělení společnosti Kaufland a chystáme pro Vás další rozhovor, který nám trochu napoví, na co se můžeme těšit. Výstavba dvou obchodních domů v Orlové, obzvláště v tak těsné blízkosti sebou přináší bezpochyby souboj dvou rivalů o nové zákazníky a tak předpokládáme, že tento konkurenční boj se velmi mile odrazí na příznivých cenách a kvalitou nabízeného sortimentu, který je pro nás všechny velkou prioritou.

Byli bychom rádi, kdyby jste se i Vy zapojili do možnosti položit dotaz tiskovému oddělení společnosti Kaufland prostřednictvím Vašeho portálu eOrlová. Pokud máte jakýkoliv zajímavý dotaz, podnět, či připomínku, neváhejte a zašlete nám jej buďto na e-mail: redakce@eorlova.cz a nebo nám dejte vědět na našem facebooku ( http://facebook.com/eorlova.portal ) pomocí komentářů.

Těšíme se na Vaše podněty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..