Český červený kříž Orlová se připojí k projektu eOrlová

V rámci rozšiřování informačního a kulturně-společenského portálu eOrlová jsme se rozhodli rozhodit sítě, a oslovit spolky, kluby, zájmové kroužky s možností spolupráce na budoucnosti portálu.

Jak jsem již několikrát uvedl. Projekt jsem založil s cílem sdružovat informace o dění ve městě Orlová na jedno místo a prostřednictvím nejmodernějších prostředků informačních technologií, mezi které patří Facebook, Twitter, YouTube dostat informace tam, kde jsou nejvíce žádané. Dostat informace každému přímo „do kapsy“

Spolupráce s informačním portálem eOrlová

Spolupráce s informačním portálem eOrlová

Je úžasné vzít do rukou svůj smartphone a najít v rychlosti nejaktuálnější události ve městě, diskotéku, kulturní akce, divadelní představení, vernisáž, dopravní informace vč. těch nejaktuálnějších prostřednictvím našich čtenářů. To vše již nyní můžete z portálu eOrlová získat …. a bude toho víc, daleko víc, protože plány jsou velké.

V rámci spolupráce se nám dnes ozval Český červený kříž, který reagoval na naši výzvu a jsem jménem portálu eOrlová velmi rád, že účast přijali. Dopis od Českého červeného kříže Orlová si můžete prohlédnout zde.

 
Pokud máte i Vy TIP na organizaci, spolek, klub, nebo chcete jen zviditelnit svou hudební kapelu, taneční kroužek. Napište nám! Je báječné se podělit o svou práci a své zájmy a ještě báječnější je, když Vás za ni někdo dokáže ocenit.

 

S přáním hezkého dne

DROZDÍK Petr
vedoucí projektu eOrlová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..