Portál eOrlová chce být i v letošním roce Váš zdroj informací

19.1.2013 1 Od DROZDÍK Petr

Portál eOrlová by v letošním roce chtěl udělat zase pár kroků vpřed. Víme, že informace, a především čerstvé informace jsou základem kvalitního portálu, ale na druhou stranu je třeba také myslet na ostatní aktivity, které z informačního portálu udělají i portál zábavný.

eOrlová - informace z Orlové

eOrlová – informace z Orlové

A protože nápadů a inspirace není nikdy dost, chtěli bychom touto cestou oslovit především Vás, naše čtenáře, příznivce na Facebooku či followery na Twitteru, Napište nám své postřehy a nápady, co by jste na portále eOrlová uvítali. Pochlubte se svými koníčky, zájmy. Portál eOrlová je otevřen Vám všem.

Tento týden ve čtvrtek a v pátek probíhaly v Orlové zápisy dětí do prvních tříd. Je to jeden z těch krásných okamžiků, před tím, než Vaše dítě opustí brány mateřské školky a usedne do lavice některé ze základních škol v Orlové. Jistě jste jako rodičové plní dojmů a rádi bychom, aby jste se s ostatními podělili o své zážitky, první dojmy či o své fotografie, které jste během tohoto významného dne pořídili.

 

Své postřehy nám pište do komentářů k článku případně do redakce (redakce@eorlova.cz). Do předmětu zprávy napište heslo: PŘEDŠKOLÁK  a pokud budete chtít, můžete nám zaslat i nějakou fotografii, kterou pak umístíme na náš web do galerie.

Vaše ostatní náměty, které by mohly obohatit portál eOrlová také rádi uvítáme na našem redakčním emailu. A co víc, i nadále platí možnost připojit se do redakčního týmu a být nedílnou součástí tohoto projektu.

 

S přáním hezkého dne

DROZDÍK Petr
vedoucí projektu eOrlová