Hází se plány na rekonstrukci letního koupaliště do „šuplíku“ ?

Když se řekne „Rekonstrukce letního koupaliště“ tak si každý vybaví, že toto ožehavé téma, které zajímá snad všechny obyvatele města Orlová se pomalu, ale jistě stává jen dalším plánem, který skončí v šuplíku města.

Alespoň to tak vypadá. A proč?

Letní koupaliště Orlová ... otevření možno v roce 2014O projekt se zajímá náš portál již od června minulého roku, kdy jsme obdrželi v jednom z našich rozhovorů s místostarostou Orlové, panem Mojžíškem,  informaci, že 27. 6. 2012 na zasedání zastupitelstva, by měly být projednány finanční prostředky na zhotovení dokumentace.

Ta měla být zhotovena v listopadu minulého roku. Pan místostarosta nás v tomto rozhovoru již dále odkázal na tiskovou mluvčí města, která nám měla potřebné informace podat. Bohužel, nestalo se tak.

Celkem dvakrát jsme se snažili oficiální cestou požádat tiskový odbor města Orlová, aby nám sdělil podrobnější informace k plánované rekonstrukci letního koupaliště, ale marně. Ani v jednom případě jsme neobdrželi odpověď.

Klademe si otázku proč? Není snad v zájmu města informovat občany o tak zásadní věci jako je letní koupaliště? Je zřejmé, že na pořadu dne je rekonstrukce náměstí v centru města, který je jistě prioritou číslo jedna.

Přístup města, přesněji tiskového oddělení nás velmi mrzí. A tím více i fakt, že se nám ozývá stále více a více nespokojených čtenářů, kteří by rádi tyto informace měli.

Budeme tedy doufat, že nám město informace poskytne, a že v budoucnosti bude spolupráce a svobodný přístup k informacím daleko pružnější.

Děkujeme Vám za podporu a přízeň

 

DROZDÍK Petr
vedoucí projektu eOrlová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..