Orlovou čeká dopravní omezení

Zřejmě už jako přípravnou fázi velkého dopravního omezení, které nás čeká přes léto z důvodu rekonstrukce hlavního silničního tahu v centru Orlové, o které jsme Vás již informovali v listopadu loňského roku, můžeme považovat následující dopravní omezení.

Orlová bud mít dopravní uzavírky

Orlová bud mít dopravní uzavírky

V sobotu 27.4.2013 to bude na Masarykově třídě v Orlové-Lutyni. Od odpoledních hodin do 18:00 hod. Důvodem je výstavba nové trafostanice u MěÚ.

Zastaven bude provoz ve směru k nemocnici. Autobusová doprava bude odkloněna v opačném jízdním pruhu, kde však nebude možné zastavit pro nástup či výstup. Zastávka Lutyně – pošta bude  zrušena.

Další omezení nás čeká ve dnech 21. a 22. dubna z důvodu opravy železničního přejezdu přes ul. Zátiší v Orlové-Porubě. Přejezd bude pro provoz automobilové dopravy úplně uzavřen. Provoz by mohl být obnoven až v pondělí 22. dubna kolem šesté hodiny večerní.

Objížďka bude vedena po ul. Slezské a Těšínské.  Autobusové zastávky ,,Zátiší“  ,,Čisticí stanice“ a ,,Kulturní dům“ budou po tyto dva dny zrušeny. Autobusy budou zastavovat na zastávce ,,Fojtství“ pro umožnění nástupu i výstupu cestujících.

Informoval o tom odbor dopravy města Orlová.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..