V zápasu Meteoru se Suchdolem nad Odrou tekl pot i nervy

Úderem 11 hodiny dopolední začal další mistrovský zápas Meteoru Orlová, tentokráte vyzval házenkáře, kteří přijeli až ze Suchdolu nad Odrou.

Hráči Suchdolu začali velmi nekompromisně a v prvních sedmi minutách zápasu prorazili domácí branku celkem 5x a tento bodový náskok si drželi téměř po celý zápas.

Mistrovský zápas TJ METEOR Orlová vs. Suchdol nad Odrou

Mistrovský zápas TJ METEOR Orlová vs. Suchdol nad Odrou

Meteor však nenechal své fanoušky dlouho čekat a jejich skandování proměnil již v osmé minutě prvního poločasu, kdy nejproduktivnější hráč Meteoru Martin Keska (8) prorazil Suchdolského gólmana a dal první branku pro svůj tým. O dvacet vteřin padla další pod taktovkou Rudy Dyčky a do jedenácté minuty hosté inkasovali ještě další dvě branky. Už to vypadalo že se Meteor přestal mazlit se Suchdolem, ale nejproduktivnější hráč hostů s dresem číslo 8 opět prorazil domácího gólmana Petra Agela (12) a navýšil tak stav 8:4.

 

V polovině čtrnácté minuty hosté inkasovali za faulování domácích jednu trestnou minutu, ale ani tato výhoda nedokázala naburcovat Meteor k tomu, aby dorovnal skóre zápasu.

V 17 minutě opět zasahoval Martin Keska a přidal další bod pro Orlovou, o pár vteřin později Suchdolští střelili další branku, tu jim sice za přešlap rozhodčí neuznal, ale o minutu později prostřelili Agela ještě jednou. V 19 minutě Dan Szabó (10) dostal šanci změnit stav zápasu, ale jeho šance letěla příliš vysoko.Prorazit se domácím podařilo až ve dvacáté minutě zápasu.

Od dvacáté minuty začal zápas nabírat na intenzitě, tekl nejen pot, ale i nervy, a hráči svou nervozitou začali chybovat, čímž si vysloužili několik trestných minut na lavici.

Minutu před závěrem prvního poločasu byl těžce faulován Martin Keska, hosté vyfasovali dvě minuty a Michal Dvořáček úžasnou střelou navýšil na 10:13 pro Orlovou.

Druhý poločas opět začal skórovat Suchdol nad Odrou a dal další branku, tu však opětoval David Dvořáček. V šesté minutě Suchdol opět fauloval domácí, ale svou šanci prorazit gólmana hostů Meteor nevyužil.

Meteor se svou kanonádou začal až v 11 minutě druhého poločasu a Suchdolský gólman nestačil chytat zásahy od Martina Kesky a Michala Dvořáčka, kterým se podařilo do konce zápasu dotáhnout skóre na 18:22.

Zápas byl velmi kvalitní. Meteor však opakoval svou chybu ze zápasu s Krmelínem a připustil si k tělu svého protihráče hned na začátku. Pak už velmi těžce doháněl pětibodovou ztrátu. Pokud by Meteor začal „agresivně“ hrát již ze začátku, skóre by mohlo vypadat hodně zajímavěji.

Klukům každopádně patří velký dík, na půl roku trénování je to velmi, velmi kvalitní výsledek, který dokázal ocenit i protihráč.

Další zápas se bude konat v Novém Jičíně a my budeme samozřejmě při tom.

 

DROZDÍK Petr

 

FOTOGALERIE

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..