Letní soutěž s Penny Marketem

Obchodní řetězec Penny Market pro své zákazníky připravil na letošní léto soutěž s mottem Toulky po České republice, která umožní výhercům nahlédnout do tajů výroby Becherovky nebo oblíbeného Pribináčka a dalších regionálních výrobců. Kromě šťastných výherců budou na jejím konci stát také Hvězdy regionů. 

O co se soutěží?

Soutěž probíhá od 12. července do 29. srpna.

Penny Market Orlová

Penny Market Orlová

Vyhrávat se budou jak ceny týdenní, tak na závěr soutěže také hlavní. Jejich charakter jde ruku v ruce s mottem Toulky po České republice. Výherce hlavních cen si tak může užívat projížďky v nové Škodě Citigo nebo víkend ve Velkých Pavlovicích.

Lákavé výhry jsou však i v týdenních kolech, mimo jiné je ve hře řada exkurzí do výroben tradičních českých značek, jako je Madeta, Pribina či pivovary Krušovice a Pilsner Urquel nebo závody Becherovka. Penny Market je tak věrný svému sloganu Nakupujte hezky česky i v oblasti soutěží.

 

 

A Hvězdy regionů? Ty svým hlasování prostřednictvím uvedení čísla oblíbeného výrobku v soutěžní sms vyberou sami zákazníci. Hvězdou regionu se stane ten výrobek, který za daný kraj získá nejvíce soutěžních sms.

Co pro to musíte udělat?

Podmínkou účasti je nákup v PENNY nad 300 korun a zaslání soutěžní SMS v určeném tvaru. Soutěž je koncipována do sedmi týdenních kol, v každém zákazník spolu s unikátním kódem z účtenky musí odeslat také číslo svého nejoblíbenějšího výrobku, jenž zjistí přímo v letácích Penny nebo na internetových stránkách www.penny.cz.

 

Leták akce

Letní soutěž Penny Marketu

Letní soutěž Penny Marketu

3 komentáře

  • Ing. Ota Kopsa on 12.10.2013 at 09:46
  • Reakce

  Zasílám hezký pozdrav a dotazuji se, kde jsou zveřejněny výherci vaší velké letní soutěže. Připadá mi dosti podivné, že dosud není znám výherce automobilu. Zřejmě se vám podařilo opět oklamat své skalní zákazníky – asi se losování vůbec nekonalo – zdraví OK.

  1. Hezký večer pane inženýre,

   dosud nemáme žádnou zprávu z tiskového oddělení společnosti Penny Market,s.r.o.
   Informace o soutěži a jejich výsledcích by měli být na jejich oficiálních internetových stránkách.

   Jakmile obdržíme nějaké stanovisko, dáme v článku určitě vědět.

   Děkujeme za připomínku a jsme s pozdravem.

  2. Ještě jednou hezký večer,
   podle informací od tiskové mluvčí, společnost Penny Market,s.r.o. nevydala žádnou oficiální tiskovou zprávu, ale fotky z předání cen jsou na Facebooku společnosti Billa.

   S pozdravem
   DROZDÍK Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..