Policie žádá o pomoc občany Orlové při pátrání po pachatelích loupeže

Policie České republiky se obrací na širokou veřejnost o pomoc při ztotožnění tří pachatelů zvlášť závažného zločinu loupeže.

Popis události:
Policie ČR Orlová

Policie ČR Orlová

Dne 20. června kolem 12:25 hodin v Orlové na ulici Masarykova třída poblíže autousové zastávky MHD při hledání ztracené peněženky, oslovil poškozeného neznámý muž, zda nehledá svou peněženku.

Vzápětí k mladíkovi přistoupili další dvě osoby se slovy, že mají zbraň a pokud chce své doklady, tak mu je vydají za částku 500 korun. Poškozený ze strachu mužům sám  nabídl, že si doma vyzvedne platební kartu a z bankovatu vybere peníze.
Za doprovodu pachatelů skutečně částku 500 korun vybral, z částky mužům koupil cigarety. Při předání peněženky si pachatel ještě vzal z dlaně poškozeného částku  200 korun. Peněženka byla skutečně vrácena, ale bez další finanční hotovosti.
Poznatky k osobě pachatelů je možno sdělit na telefon 974 744 616 nprap. Ing. Marián Adamczyk nebo naObvodní oddělení Policie ČR tel. 974 734 781 nebo také na bezplatnou linku 158.
Na záznamu z kamerového systému je poškozený oblečen do žlutého trika, modrých kraťasů a černých tenisek (jede výtahem a pachatele čekají).
Videozáznam pachatelů loupeže

http://www.youtube.com/watch?v=ZkrEXnfrE2g

Videozáznam pachatelů loupeže

http://www.youtube.com/watch?v=V7atJ-ZLhrY

Zdroj: MěÚ Orlová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..