Čtvrtý ročník orlovského vinobraní sršel zábavou

Vinobraní Orlová

Vinobraní Orlová

Letos se již počtvrté uskutečnilo orlovské vinobraní, které nejen díky ochutnávkám kvalitního českého vína, ale také svým bohatým programem nalákalo i letos hodně zájemců.

Tento rok se změnilo jak místo pro vinobraní tak i hudební skupina. Nedávno nově otevřený bar Route 66 v Orlové zaplnila báječnou hudbou skupina „Z budy“ se sólovou zpěvačkou Vendy a rockerem Miro Koláčkem. O hudební bombónek se postaral večerní host kapely, který si pro hosty připravil pár šlágrovek od skupiny Roling Stones.

Do příjemně lazené atmosféry se popíjelo kvalitní víno a samozřejmě očekávaný burčák pana  Ing. Pavla BÍLEKA z Blatnice pod Svatým Antonínem. Aby se nepilo na prázdný žaludek, bar Route 66 pro hosty přichystal k večeři výběr ze dvou lahodných jídel.

Příjemným zpestřením večera bylo vystoupení herců z divadla Aréna Ostrava, kteří ze svého repertoáru vybrali pár kousků. O půlnoci byla vyhlášena tradiční tombola o hodnotné i žertovné ceny, které mnohdy rozpoutaly mezi hosty ještě veselejší pobavení.

Krátký videozáznam z orlovského vinobraní
http://www.youtube.com/watch?v=rqS9jPudnSs

Večírek byl zakončen něco před druhou hodinou ráno. Byl báječný, a jelikož jsme letos byli poprvé, tak za eOrlovou mohu říci, že se již těším, na další ročník, v pořadí již pátý.

DROZDÍK Petr
vedoucí projektu eOrlová

 

1 komentář

    • Nela on 19.12.2013 at 20:04
    • Reakce

    Byla jsem tam taky, bylo to super :))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..