Sbírka pro zvířecí útulek v Orlové

Minulý rok jsme sbírku pro orlovský zvířecí útulek pořádali poprvé. Akce sice „vyšla“ ale s výsledkem jsme spokojeni nebyli.

Letos to zkusíme tedy znovu a pevně doufáme, že se do sbírky zapojí tentokrát více lidí, jelikož je to akce, která je opravdu důležitá a má své hodnoty.

Musíme si uvědomit, že zvířata, která se v útulku nacházejí nemohou za svůj osud. Na vině je lehkovážnost lidí, kteří si nejdříve zvíře pořídí a pak jej bez výčitek svědomí ponechají osudu na ulici – v tom lepším případě jej zavedou do útulku.

Nejen zima je pro ně krušné období, vlastně celý rok je pro ně takový smutný, protože postrádají nejen žrádlo a teplý pelíšek, ale především lásku, pohlazení a péči.

Sbírka pro útulek v Orlové

Sbírka pro útulek v Orlové

Touto cestou chceme apelovat na všechny občany města, a naše čtenáře zdvořile prosíme o sdílení této charitativní akce mezi své kamarády na sociálních sítích – nikdy nevíte, kdo může pomoci  – ať už jednou přikrývkou nebo malou kapsičkou masa. Každá pomoc se cení a je významná.

Na zimu útulek potřebuje převážně deky nebo jiné kusy nepoužívaných látek, ze kterých se může zateplit jejich příbytek.

Přispět můžete také i stravou, čistícími prostředky či hračkami.

Sbírku odstartujeme od 1.11.2014 a ukončena bude 30.11.2014, poté hromadně nasbírané dary redakce odveze do útulku v Orlové.

 

Pro ty z vás, kteří by rádi pomohli a nemají jak dary dopravit do orlovského útulku,  je tady opět naše nabídka svozu. Dary (nejlépe v krabici) můžete odevzdávat v průběhu dne v hospodě Orel Orlová, kde jej od Vás převezme milý personál. eOrlová pak vše vyzvedne a odveze útulku.

Pevně věříme, že se najde pár dobrých duší, kterým život těchto opuštěných tvorů není lhostejný.

Děkujeme předem za pomoc.
A NEZAPOMEŇTE! POMŮŽETE I SDÍLENÍM TÉTO AKCE..

DROZDÍK Petr
šéfredaktor eOrlová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..