Do havířovského Globusu autobusem zdarma.

Do Globusu Havířov z Orlové zdarma

Do Globusu Havířov z Orlové zdarma

Jsou to dva měsíce, co vstoupila v platnost nová autobusové linka č.: 870436, která jezdí od autobusového nádraží v Orlové – Lutyni do obchodního domu Globus v Havířově.

Díky této speciální lince se mohou zákazníci z Orlové přepravovat zdarma tam i zpět a to každý čtvrtek což je den začátku platnosti akčních letáků jak uvedla tisková mluvčí společnosti Globus ČR, k. s. Mgr. Pavla Hobíková.

„Zavedením bezplatné linky jsme chtěli co možná největšímu počtu zákazníků umožnit a usnadnit návštěvu našeho hypermarketu. Hypermarket již jednu speciální linku provozuje. Linka z Orlové a Petřvaldu byla zavedena před dvěma měsíci, přičemž každý měsíc přepraví přes 100 zákazníků. Odpolední čas jsme vybrali tak, aby vyhovoval co možná nejširšímu spektru zákazníků.“ dokončila konverzaci Hobíková.

A co vy? Občané Orlové? Jste spokojeni s novou autobusovou linkou? Využíváte ji? Napište nám své názory a to nejen na bezplatnou dopravu do obchodního domu, ale také na sortiment, který havířovský Globus nabízí.

V závěru jen doplním, že autobus vyjíždí ze stanoviště č. 4. Níže už přikládáme jízdní řád.

Jízdní řád bezplatné autobusové dopravy z Orlové do Globus Havířov

Jízdní řád bezplatné autobusové dopravy z Orlové do Globus Havířov

DROZDÍK Petr
šéfredaktor

4 komentáře

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • Kyselicová Marcela on 9.5.2016 at 13:08
  • Reakce

  Dobrý den,

  ráda využiji tohoto spoje, ale vrtá mi hlavou, jestli jezdí Globus autobus pro orlovské cestující po prázdnu

  a když se orlovští vracejí s nákupem domů, Bus se vrací zpět do Havířova opět prázdný?

  Je moje domněnka správná?

  Děkuji Vám za odpověď.

  S pozdravem

  Kyselicová Marcela

  1. Dobrý den paní Kyselicová,
   nikdy jsem osobně tímto autobusem nejel, takže nemohu ani potvrdit ani vyvrátit, ale poinformovat se na vytíženost tohoto spoje mohu.

   DROZDÍK Petr

  • Marie on 10.7.2016 at 15:33
  • Reakce

  Dobrý den,
  je možné, aby zase jezdila linka z Orlové do Globusu v Havířově? V současné době je bez náhrady zrušena, jezdilo celkem dost lidí min. 35 a víc, míst s sezení nebylo dost, řidič měl vydávat kartičky a ty pak cestující odevzdat při placení u pokladny, tím se zjišťovala frekvence cestujících, řidič tyto vydával podle toho jak se mu chtělo, obvykle po zastávce o Hypernovy nic nedal., což vedlo ke zkreslení vytížení spoje.
  Předpokládám, že tržba byla a starší lidé si po nákupu poseděli u zákusku s kávičkou, což byla pro důchodce vítaná změna, nebo byla možnost jídla v restauraci.
  Pokud byla linka zrušena, mohl by Měst, úřad Orlová, odb. dopravy zajistit tuto linku sám , možná by stačil malý autobus, stálo by to za zamyšlení a vedlo určitě ke spokojenosti občanů nejen z Orlové, protože přistupovali i cestující v Petřvaldu a i tento Měst. úřad by mohl přispět na dopravu.
  Děkuji i za spolucestující seniory.
  Rotreklová

  1. Dobrý den paní Rotreklová,

   informace k autobusové lince jsme zjišťovali u společnosti Globus, která tuto linku provozovala. Bohužel, linka byla zrušena z důvodu nedostatečného zájmu. Toto je stanovisko společnosti Globus.

   DROZDÍK Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..