Víkendové zprávy z Orlové

4. května 2015

V sobotu 2.5 kolem čtvrté hodiny ráno 37letá žena napadla 30letého muže. Před vchodem do místní restaurace, po předchozí slovní rozepři, opilá žena nečekaně muže udeřila skleněným popelníkem do hlavy. Zraněný muž byl ošetřen na orlovské traumatologické ambulanci. Žena byla po zadržení převezena na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Je podezřelá ze spáchání přečinu ublížení na zdraví ve stadiu pokusu a přečinu výtržnictví.

V sobotu přijala Policie ČR oznámení o krádeži čtyřkolky. V noci na sobotu neznámý pachatel odcizil z nezajištěného pozemku u rodinného domu čtyřkolku zn. JINGLIG 250. Po stroji, žluté barvy v hodnotě téměř 52 000 bylo vyhlášeno celostátní pátrání.

 

V zahrádkářské osadě v městské části Poruba neznámý poberta odcizil okrasné dřeviny. V neděli majitelé zjistili, že je přestřižené pletivo a na různých místech pozemku chybí okrasné rostliny. Pachatel s sebou odnesl přibližně 20 kusů rostlin, keřů a různě vzrostlých okrasných dřevin v předběžné ceně 10 000 Kč. Škoda na poškození i krádeži bude upřesněna dodatečně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..