Pomáhat pohybem můžete i na Colours Of Ostrava !!

Asi není nikdo, kdo by neznal tento mezinárodní a multižánrový hudební festival, který se pořádá v ostravském areálu Dolních Vítkovic – bývalém areálu hutí, dolů a železáren, již od roku 2002.

Za tu dobu se na tomto festivalu vystřídala řada hvězd, jako např.: Grinderman, Robert Plant, ZAZ, Alanis Morissette, Cranberries, Sinéad O´Connor, Bobby McFerrin, Mariza, Salif Keita, Jamie Cullum, Janelle Monáe, The Flaming Lips, Antony and the Johnsons, Jan Garbarek, Gipsy Kings, Kronos Quartet, Michael Nyman nebo Animal Collective, tak i kvalitní jména z oblasti jazzu, world music, rocku, popu i alternativy.

 

colours_of_ostrava_2015Festival, který obdržel cenu Anděl za Hudební událost roku 2005 a 2006 a který získal ocenění za nejlepší hudební akci roku 2004, 2005 a 2006 v anketě ALMA (Akropolis Live Music Awards) v kategorii koncert/festival roku, také nabízí bohatý doprovodný program – divadla, workshopy, diskuse, filmy apod.

Dne 18. 7. 2015 se však můžete zúčastnit (a to i bez vstupenky) charitativní akce společnosti ČEZ – Pomáhej pohybem, díky které můžete „vyšlapat“ na speciálních oranžových kolech příspěvky pro organizaci Kola pro Afriku (www.kolaproafriku.cz) a Filadelfie – přístav Oldřichovice (www.oldrichovice.filadelfie.cz). Slavnostní předání šeků pak proběhne na pódiu v 19 hodin.

cez_kolo_colours

Pokud dorazíte, budeme jen rádi a pokud ne, Pomáhat pohybem můžete i prostřednictvím svého chytrého telefonu a aplikace EPP, kterou si můžete bezplatně stáhnout.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..