Klub maminek a dětí znovu otevírá již 15. září

Vážení čtenáři, milí občané,

ms_na_vyhlidce_detirádi bychom vás dnes touto cestou seznámili s „Klubem maminek a dětí“, který působí na Mateřské škole
Na Vyhlídce v Orlové – Lutyni. Klub v novém školním roce 2015/2016 otevírá již 15. září a bude k dispozici maminkám a jejich dětem vždy od 15 hodin.

Jak klub funguje a na co se můžete těšit nám poví paní učitelka Věra Pečonková:


„Po prázdninové přestávce se na naší mateřské škole začaly opět scházet maminky s malými dětmi.
A to již čtrnáctým rokem. Podle trvalého zájmu soudíme, že poznali možnosti, které Klub nabízí jejich malým ratolestem i jim. Dětem se otevírají nové možnosti k rozvíjení a obohacení jejich her. Podle zájmu hrají, zpívají, učí se tanečky, hudebně-pohybové hry, zkouší malovat, modelovat atd. To vše pod vedení svých rodičů a kvalifikované učitelky. Nejmenší děti se tak velmi přirozeně seznámí s prostředím mateřské školy a často pak zvládají případný přechod na běžnou docházku bez větších adaptačních obtíží. Maminky získají další náměty pro hry s dětmi nebo zásobu říkadel a písní. Mohou si prohlédnout podnětnou literaturu a vyměnit si zkušenosti z péče a výchovy svých dětí s ostatními maminkami nebo paní učitelkou. Přijďte také….
 “

Více informací o Mateřské školce můžete získat i na jejich webové stránce: http://www.msnavyhlidce.info/ popř. již brzy i na nové Facebook stránce, která je určena výhradně pro rodiče dětí a jejich rodinné příslušníky.

ms_na_vyhlidce

Mateřská škola Na Vyhlídce Orlová – Lutyně

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..